پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 5359 تاریخ : 1391/03/17-00:00:00
,17,
پی کنی مسکن تهرانیها شروع شد‌!!

پی کنی مسکن تهرانیها شروع شد‌!!

معاون وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اینکه زمین‌های محل ساخت واحدهای مسکونی ویژه تهران شناسایی شده است ، از مشخص شدن پیمانکار بخشی از واحدها و آغاز پی کنی آنها خبر داد.

 احمد اصغری مهرآبادی با بیان اینکه در شهر تهران ساخت مسکن ویژه این شهر را در مجموع 70 هزار واحد در دست کار داریم ، اظهار داشت: فعلا بنا داریم در تهرانسر حدود 10هزار واحد را بسازیم که پیمانکار پروژه مشخص و با تجهیز کارگاه ، پی کنی واحدها نیز آغاز شده است.
مدیر عامل سازمان ملی زمین و مسکن با بیان اینکه این واحدها برای متقاضیان واجد شرایط با درآمد متوسط شهر تهران ساخته خواهند شد در باره نحوه ثبت نام متقاضیان برای دریافت این واحدها گفت: در حال حاضر پیش نویسی برای این کار آماده شده است که پس از تصحیح نهایی شرایط و نحوه ثبت نام به اطلاع متقاضیان می رسد.
وی با بیان اینکه برای واحدهای مسکونی ویژه تهران هم سند ثبتی شامل اعیان و عرصه داده خواهد شد ، افزود: میزان آورده متقاضیان با توجه به نوع مصالح و امکانات موجود در واحدهای مسکونی در دست ساخت تعیین می شود اما به طور حتم میزان آورده متقاضیان نسبت به سایر استان‌ها بیشتر خواهد بود.
معاون وزیر راه و شهرسازی به برنامه سازمان ملی زمین و مسکن در سال جاری اشاره و تصریح کرد: امسال علاوه بر اینکه باید 600 هزار واحد مسکونی مهر را در شهرهای بالای 25 هزار نفر کشور به بهره برداری برسانیم؛ طرح مسکن ویژه تهران و ساخت 300 هزار واحد مسکونی شهری به شیوه خود مالک را نیز در دستور کار داریم .
مهرآبادی خاطر نشان کرد: با واگذاری 14 هزار و 500 واحد مسکونی که در استان لرستان با حضور وزیر راه و شهرسازی، تاکنون 260 هزار واحد مسکونی در شهرهای بالای 25 هزار نفر به بهره برداری رسیده‌ استارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 206
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران