پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 5357 تاریخ : 1391/03/17-00:00:00
,2,
تعداد مشتریان بانکداری اینترنتی بانک صادرات ایران از 219 هزار مشتری گذشت

تعداد مشتریان بانکداری اینترنتی بانک صادرات ایران از 219 هزار مشتری گذشت

تعداد مشتریان بانکداری اینترنتی بانک صادرات ایران تا پایان اردیبهشت ماه سالجاری از 219 هزار مشتری گذشت .

 به گزارش بانک و صنعت به نقل از   بانک صادرات ایران، این بانک در راستای ارایه خدمات  مطلوب و جلب رضایت مشتریان همگام با پیشرفت فن آوری‌های جدید، ارایه خدمات بانکداری اینترنتی متنوع و گوناگونی را بر پایه بسترهای اینترنتی در دستور کار قرار داده است. این خدمات بدون محدودیت مکانی و زمانی ارایه شد و  دارای قابلیت‌های فراوانی از جمله انتقال وجه، روئیت صورتحساب، تعیین مبلغ چک، پرداخت اقساط، پرداخت قبوض و... می ‌باشد که تا پایان اردیبهشت ماه سالجاری بیش از 219 هزار نفر از مشتریان ضمن عضویت دراین سامانه به طور میانگین در ماه بیش از 5 میلیون تراکنش مالی خود را با موفقیت به انجام رساند‌ه‌اند.

گفتنی است این بانک با بهره گیری از دستگاه رمز ساز لحظه ا‌ی (OTP ،( one- time password در محیطی کاملاً امن و بدون حضور فیزیکی در شعب اقدام به ارائه خدمات متنوعی نظیر تائید مبلغ چک ، انتقال وجه به حسابهای خود و دیگران، پرداخت قبوض خدمات شهری، مشاهده خلاصه تسهیلات و …نموده است. همچنین این بانک به منظور بهره مندی بیشتر مشتریان، ابزارها و روش های مطمئنی در نظر گرفته به گونه‌ای که صاحبان حساب با استفاده از دستگاه‌رمزساز قادر به ورود و استفاده از سیستم و انجام تراکنش می‌باشد. 

شایان ذکراست استفاده از سیستم غیرحضوری بانکداری اینترنتی بانک صادرات ایران، در حال حاضر امکان پرداخت اقساط، پرداخت قبوض، انتقال وجه بین حساب‌ها، تعیین مبلغ چک، روئیت صورتحساب را امکان پذیر ساخته و توانسته است نقش به سزایی در کاهش هزینه‌ها و وقت مشتریان داشته باشد. متقاضیان جهت استفاده از خدمات بانکداری اینترنتی به وب سایت این بانک به آدرس www.bsi.ir  مراجعه نمایندارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 196
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران