پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 5356 تاریخ : 1391/03/17-00:00:00
,5,
1988 جایگاه CNG در کشور فعال هستند

1988 جایگاه CNG در کشور فعال هستند

آمار ج های سی ان جی فعال کشور با راه اندازی 12 ج جدید به 1898 واحد افزایش یافت.

 با تجهیز و راه اندازی این جایگاه ها شمار نازل های راه اندازی شده در سراسر کشور به 10 هزار و 990 مورد و ظرفیت عرضه گاز طبیعی فشرده شده در کشور به دو میلیون و 17 هزار و 600 نرمال مترمکعب در ساعت رسیده است.
با تولید و تبدیل خودروهای دوگانه سوز در دو بخش تبدیل کارگاهی و تولید کارخانه ای، بیش از 2 میلیون و 800 هزار خودروی گازسوز در کشور وجود دارد.
با ساخت 340 جایگاه جدید در نیمه نخست امسال، تعداد جایگاه های سی ان جی کشور باز هم افزایش خواهد یافت و کشورمان موفق خواهد شد از لحاظ توسعه جایگاه های سی ان جی رتبه دوم جهان را به خود اختصاص دهد.
ایران هم اکنون با 1898 باب جایگاه سی ان جی، پس از پاکستان، چین و آرژانتین، مقام چهارم دنیا را از نظر شمار جایگاه های سی ان جی به خود اختصاص داده است که با افزایش شمار آن به 2500 واحد در سال  جاری ، ایران دو کشور چین و آرژانتین را پشت سر خواهد گذاشت و پس از پاکستان در مقام دوم قرار خواهد گرفت.
سال گذشته به طور میانگین روزانه 16 میلیون مترمکعب گاز طبیعی فشرده شده (سی ان جی) در جایگاه های سی ان جی سراسر کشور توزیع شده است و چنانچه زیرساخت های لازم برای توسعه صنعت سی ان جی در کشور ایجاد نمی شد، هم اکنون شاهد مصرف همین مقدار بنزین در کشور بودیم که گاز طبیعی جایگزین آن شده استارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 215
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران