پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 5344 تاریخ : 1391/03/16-00:00:00
,17,
ثبت نام متقاضیان مسکن مهر پردیس آغاز شد

ثبت نام متقاضیان مسکن مهر پردیس آغاز شد

مدیر عامل شهر جدید پردیس از آغاز ثبت نام افراد واجد شرایط مسکن مهر خبر داد و گفت : ثبت نام از امروز در دفاتر پستی انجام می شود.

به گزارش بانک و صنعت، مهدی هدایت، با بیان اینکه در مرحله نخست تا سقف 40 هزار واحد ثبت نام می شود ، گفت: زمان تحویل این واحدها 18 ماه آینده خواهد بود و آورده اولیه متقاضیان 5 میلیون تومان است.
وی افزود : برنامه ریزی شده است برای دهک های مختلف جامعه برای احداث واحدهای دو خوابه کوچک و بزرگ و واحدهای سه خوابه نام نویسی شود.
هدایت گفت: تنوع در متراژ و تراکم واحدها از جمله واحدهای 6 ، 10 و آپارتمان های 40 واحدی از ویژگی های این مرحله است.
مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید پردیس گفت: شرایط ثبت نام  متقاضیان همان شرایط مسکن مهر است و در این مرحله افرادی که تاکنون مسکن و وام دولتی دریافت نکرده باشند و از 84 تاکنون ساکن تهران باشند و ملکی نیز به نام آنها نباشد ، ثبت نام می کنند.
شهر جدید پردیس که حدود 17 کیلومتر با شهر تهران فاصله دارد، از پُرمتقاضی ترین شهرهای جدید کشور در طرح مسکن مهر محسوب می شود.

با اینکه اسفندماه  4 هزار واحد مسکونی مهر از مجموع 13 هزار واحد مسکونی در حال احداث این شهر جدید به بهره برداری رسید و بقیه واحدها نیز در 6 ماه آینده واگذار می شود، پردیس همچنان با جمعیت بالای افرادی روبرو است که متقاضی ثبت نام در طرح مسکن مهر و ساخت واحد مسکونی شان در این شهر جدید هستند.
از طرف دیگر متقاضیان ثبت نام کرده قبلی نیز که این روزها در حال تحویل گرفتن واحدهای مسکونی مهر هستند، با دقت فراوان آخرین روند پیشرفت شهر جدید پردیس را پیگیری می کنند.
مدیر عامل شهر جدید پردیس گفت : واحدهای در دست احداث شهر جدید پردیس به 13 هزار واحد می رسد که 4 هزار واحد آن اسفند ماه به بهره برداری رسید و تحویل متقاضیان شد، بقیه واحدها نیز در 6 ماه آینده به اتمام می رسد.
هدایت افزود : در حال حاضر 60 هزار نفر در شهر جدید پردیس سکونت دارند که بر اساس افق پیش بینی شده ، جمعیت شهر جدید یاد شده در 2 تا 3 سال آینده به 400 هزار نفر افزایش خواهد یافت.
هدایت تصریح کرد : واحدهای مسکونی واگذار شده دارای فضاهایی مانند مدرسه و مسجد هستند و ما از همه دستگاه ها برای احداث فضاهای عمومی و فرهنگی دعوت می کنیم با حمایت ویژه ما در شهر جدید پردیس حضور یابند.
وی افزود : از حضور بخش خصوصی استقبال می کنیم و حاضریم زمین را برای ساخت فضاهای عمومی و فرهنگی به صورت نقد و اقساط در اختیار این بخش قرار دهیم و حتی در حال پیگیری ساخت یک بیمارستان 64 تختخوابی با بخش خصوصی در شهر جدید پردیس نیز هستیم.
هدایت گفت: 1500 تومان به عنوان عوارض تردد در آزادراه تهران – پردیس چندان منطقی نیست و ما با وجودی که در ماه های گذشته اقدام به توزیع 5 هزار برچسب تردد 500 تومانی کرده ایم، در حال مذاکره برای اخذ عوارض 500 تومانی برای تمام خودروهایی هستیم که بنا دارند با استفاده از این آزادراه به پردیس و تهران تردد کنند.
وی اظهار داشت : همه طرح های احداث خط مترو تهران – پردیس آماده و حتی فراخوان جذب پیمانکار آن نیز در روزنامه ایران منتشر شد که امیدواریم در 2 ماه آینده این کار به اتمام برسد و پیمانکار پروژه مشخص شود.
هدایت گفت : پروژه هایی که افتتاح شده اند از خدمات زیربنایی لازم برخوردار بوده اند ، اما انتظار بیشتری از دستگاه های خدمات رسان به ویژه در بخش گازرسانی و تأمین آب داریم، سرعت ساخت مسکن مهر از سرعت دستگاه های خدمات رسان بیشتر است.
مدیر عامل شهر جدید پردیس گفت : همه واحدهای مسکونی مهر در شهر جدید پردیس به شیوه صنعتی در حال ساخت هستند و همه ملاحظات و مطالعات مربوط به زلزله را نیز در طراحی واحدهای مسکونی مدنظر قرار داده ایم.
هدایت اظهار داشت : با بهبودی که در برخی موارد داریم ، با استفاده از فناوری های نوین قیمت 330 هزار تومان را برای واحدهای مسکونی دارای آسانسور در عقد قراردادها تعیین کرده ایم و مراقبت می کنیم افزایش قیمت رخ ندهد چرا که قیمت مسکن و تغییرات آن در شهر جدید پردیس که سرریز جمعیتی شهر تهران را در خود جای می دهد تأثیر بسیاری بر قیمت های مسکن تهران خواهد داشت و بر همین اساس از افزایش کاذب قیمت ها جلوگیری می کنیم.
هدایت درباره آینده شهر جدید پردیس تاکید کرد : یقین داشته باشید که شهر جدید پردیس تا  2 سال آینده به موفق ترین شهر جدید کشور با جمعیتی بالغ بر 400 هزار نفر تبدیل خواهد شد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 164
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران