پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 5341 تاریخ : 1391/03/16-00:00:00
,11,
ثبت نام جدید مسکن مهر آغاز شد

ثبت نام جدید مسکن مهر آغاز شد

مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید پردیس گفت: ثبت نام از متقاضیان مسکن مهر شهر جدید پردیس از طریق دفاتر پستی آغاز می شود.

 به گزارش بانک و صنعت،هدایت ، با بیان اینکه در مرحله نخست تا سقف 40 هزار واحد ثبت نام می شود ، گفت: زمان تحویل این واحدها 18 ماه آینده خواهد بود و آورده اولیه متقاضیان 5 میلیون تومان است که این رقم در حساب مسدودی متقاضی واریز خواهد شد.
وی افزود: برنامه ریزی شده است برای دهک های مختلف جامعه به منظور احداث واحدهای دو خوابه کوچک و بزرگ و واحدهای سه خوابه نام نویسی شود.
هدایت گفت: تنوع در متراژ و تراکم واحدها از جمله واحدهای 6 ، 10 واحدی و آپارتمان های 40 واحدی از ویژگی های این مرحله است.
مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید پردیس گفت: شرایط ثبت نام متقاضیان همان شرایط مسکن مهر است و در این مرحله افرادی که تاکنون مسکن و وام دولتی دریافت نکرده باشند و از سال 84 تاکنون ساکن تهران باشند و ملکی نیز به نام آنها نباشد ، ثبت نام می کنند.
وی افزود: واحدها به شیوه صنعتی و با فناوری های نوین ساخته می شود.
هدایت همچنین گفت: از سال 89عملیات اجرایی ساخت حدود 13هزار واحد در شهر جدید پردیس آغاز شده که 4هزار واحد آن به بهره برداری رسید و 4هزار واحد هم آماده افتتاح است و بقیه نیز تا پایان سال واگذار خواهد شد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 200
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران