پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 5332 تاریخ : 1391/03/13-00:00:00
,1,
ایران چک های 50 هزار تومانی جدید به بازار می آید

رییس کل بانک مرکزی،

ایران چک های 50 هزار تومانی جدید به بازار می آید

رییس کل بانک مرکزی که پیش از این از انتشار مجدد ایران چک های 50 هزار تومانی خبر داده بود، اعلام کرد: ایران چک های جدید 50 هزار تومانی با طرح‌های جدید در راه است.

سال گذشته دبیر کل بانک مرکزی از انتشار ایران چک‌های جدید در آینده خبر داده بود که پس از مطرح شدن انتشار غیرقانونی ایران چک، اصلا انتشار ایران چک متوقف شده بود.

اما پس از ارائه مجوز انتشار مجدد ایران چک توسط مجلس به بانک مرکزی، رییس کل بانک مرکزی پیش از این در گفت‌ وگو با خبرنگار ایسنا از آغاز انتشار مجدد ایران چک خبر داده بود و حال نیز وی اعلام می کند که این ایران چک ها در طرح های جدید خواهند بود.

‌محمود بهمنی در گفت‌وگویی با ایسنا در پاسخ به این سوال که آیا ایران چک‌های جدیدی خواهیم داشت؟ عنوان کرد: ایران چک‌های جدید همان ایران چک قدیمی است و تنها طرحش فرق می کند ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 217
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران