پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 5324 تاریخ : 1391/03/11-00:00:00
,16,
بدهی برق مصرفی  صنایع قسط بندی می شود

بدهی برق مصرفی صنایع قسط بندی می شود

معاون وزیر نیرو با اشاره به قسط بندی مطالبات برخی از مشترکان صنعتی بدهکار به دولت حجم معوقات جاری وزارت نیرو از مشترکان برق کشور را یکهزار میلیارد تومان عنوان کرد و گفت:

به گزارش بانک و صنعت، محمد بهزاد  با اشاره به صدورمجوز از جانب هیئت دولت  برای قطع برق مشترکان بدهکار گفت: با وجود صدور این مصوبه قانونی فعلا وزارت نیرو برنامه ای برای قطع برق مشترکان بدهکار ندارد.

معاون وزیر نیرو در امور برق و انرژی با اعلام اینکه تمام مشترکان باید هزینه های مصرف برق خود را به دولت پرداخت کنند، تصریح کرد: در حال حاضر مشترکان بخش خانگی و تجاری جزو مشترکان خوش حساب برقی دولت به شمار می روند.
 
این مقام مسئول همچنین در خصوص آخرین وضعیت وصول بدهی های برقی صنایع اظهار داشت: تاکنون جلسات و مذاکرات متعددی با مسئولان وزارت صنعت و معدن و تجارت و برخی از صنایع کشور برای وصول بدهی های برقی انجام شده است.
 
وی با اشاره به قسط بندی بدهی برقی برخی از مشترکان صنعتی کشور تاکید کرد: همچنین وزارت نیرو تسهیلاتی را به منظور وصول بدهی های برقی از صنایع کشور تعریف و اجرایی کرده است.
 
بهزاد با یادآوری اینکه در حال حاضر حجم مطالبات جاری برقی وزارت نیرو حدود هزار میلیارد تومان برآورد می شود، تبیین کرد: با وجود افزایش حجم بدهی ها اما روند مذاکرات برای وصول مطالبات معوق مطلوب ارزیابی می شود.
 
معاون وزیر نیرو در ادامه در پاسخ به سئوال مهر مبنی بر میزان فروش یا تهاتر اموال و دارایی های وزارت نیرو توضیح داد: سال گذشته در مجموعه وزارت نیرو حدود 10 هزار میلیارد تومان از اموال و دارایی ها به فروش رسیده است

 ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 171
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران