پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 5315 تاریخ : 1391/03/10-00:00:00
,2,
امکان واریز آنی وجه نقد دردستگاه‌های خودپرداز بانک صادرات ایران

امکان واریز آنی وجه نقد دردستگاه‌های خودپرداز بانک صادرات ایران

بانک صادرات ایران درپی استقبال از اولین دستگاه خودپرداز با قابلیت ارائه خدمت واریز آنی وجه نقد درکشور، دومین دستگاه را نیزدرشعبه مرکزی 3046 درآینده نزدیک عملیاتی خواهد کرد

 به گزارش بانک و صنعت به نقل ازبانک صادرات ایران، این بانک در پی استقبال مشتریان از اولین دستگاه خودپرداز که از  قابلیت واریز آنی برخوردار است  دومین دستگاه خودپرداز مجهز به ماژول دریافت وجوه نقد را در شعبه مرکزی کد 3046 راه اندازی خواهد نمود. براین اساس مشتریان می‌توانند درصورت نیاز به واریز وجه نقد به حساب خود، بدون مراجعه به شعب از طریق این دستگاه اقدام کنند. با فعال شدن این خدمت علاوه بر ارایه خدمات قبلی از سوی این خودپرداز، مشتریان بانک می‌توانند در هر نوبت 50 برگ اسکناس را به دستگاه تحویل داده و دستگاه با محاسبه مبالغ مربوطه پس از اخذ تاییدیه مشتری در یک تراکنش آنی، وجه نقد را به حساب مشتری واریز کند.

براساس این گزارش دریافت چک پولهای رایج به عنوان اسکناس از سوی دستگاه مقدور بوده و امکان واریز وجوه به حساب مشتریان دردفعات متعدد میسر است. این خدمت در فاز اول برای مشتریان بانک صادرات فراهم شده و با اجرای موقعیت آمیز این پروژه، امکان ارایه خدمت واریزآنی وجه نقد بر روی دستگاه‌های خودپرداز مدل‌های دیگر نیز در آینده عملیاتی خواهد شد.

براساس این گزارش، درطراحی نرم افزاری این دستگاه‌ها، مدیریت‌های پایانه خودکار بانکی، سیستم‌های کارت و بانک ایران شرکت خدمات انفورماتیک همکاری داشته‌اند.

گفتنی است این بانک در راستای تنوع بخشی به خدمات و افزایش دسترسی سریع و آسان مشتریان به خدمات بانکی، اولین دستگاه را که دارای قابلیت‌های فوق بوده است در شعبه جمهوری به بهره‌برداری رسانده است.

شایان ذکراست بانک صادرات ایران با دارا بودن حدود 3 هزار 800 دستگاه خودپرداز ثابت و سیار، تعداد 118 واحد « شعب   724 » و انجام روزانه بیش 2 میلیون تراکنش از طریق ATM ها خدمات ارزنده‌ای به مشتریان ارایه می‌دهد و نقش بسزایی  در تحقق اهداف بانکداری الکترونیک دارد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 210
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران