پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 5312 تاریخ : 1391/03/10-00:00:00
,4,
اسرائیل بعد از مذاکرات بغداد دچار استرس شده است!

رویترز:

اسرائیل بعد از مذاکرات بغداد دچار استرس شده است!

وضعیت متزلزل و شکننده رژیم صهیونیستی در این روزها چنان است که خبرگزاری انگلیسی رویترز نیز نتوانست آن را پنهان کند و صریحاً نوشت که اسرائیل دچار انزوا و اضطبه گزارش بانک و صنعت: مقامات صهیونیستی که هر از چندگاهی بلوف می زدند حمله احتمالی به ایران گزینه مدنظر تل آویو است و اگر مذاکرات بغداد طبق خواسته آنها به نتیجه نرسد آن را عملیاتی می کنند؛ اکنون به گزارش رویترز با شرایط ناگواری روبرو هستند. رویترز می نویسد؛ «اسرائیل که پیش از این تهدید به جنگ علیه ایران کرده بود در حال حاضر مضطرب در حاشیه مذاکرات نشسته است.»
از سوی دیگر، موشه یعلون معاون نتانیاهو در گفت وگو با رادیو ارتش اسرائیل اعتراف کرده است که ما نتوانسته ایم در مذاکرات بغداد به خواسته مان برسیم.
دویچه وله درباره اظهارات موشه یعلون گزارش داده است که او دولت های غربی را مقصر دانسته و آنها را به تعلل در این سری از مذاکرات متهم کرده است.
معاون نخست وزیر رژیم صهیونیستی اظهار داشته که ایران توانسته با دیپلماسی فرصت ها را به نفع خود رقم بزند. آنچه بیش از هر چیزی در مواضع مقامات رژیم صهیونیستی پس از مذاکرات بغداد به چشم می آید عصبانیت آنها از صلابت ایران و ناکامی 1+5 در تحمیل نظرات خود به تیم هسته ای کشورمان است. این در حالی است که رجزخوانی اسرائیل درباره احتمال حمله به ایران نیز بیش از پیش با تمسخر روبرو شده است، تا آنجا که پیش از مذاکرات بغداد ایندیپندنت، تهدید اسرائیلی ها برای حمله به ایران را، بلوف قرن ارزیابی کرد ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 198
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران