پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 5298 تاریخ : 1391/03/08-00:00:00
,17,
ثابت می کنیم 1.5 میلیون واحد مسکن را تا پایان امسال به بهره برداری برسانیم

ثابت می کنیم 1.5 میلیون واحد مسکن را تا پایان امسال به بهره برداری برسانیم

وزیر راه و شهرسازی تاکید کرد: بهره برداری از 1.5 واحد مسکونی را تا پایان امسال به مردم کشور ثابت می کنیم.

 علی نیکزاد در مراسم روز مشاوران املاک کشور با بیان اینکه در کشور شش هزار انبوه ساز وجود دارد گفت: با کمک و همکاری این انبوه سازان ثابت می کنیم که تا پایان امسال 1.5 میلیون واحد مسکونی را در کشور به بهره برداری برسانیم.
وی با بیان اینکه کشور در امر مسکن در دولت نهم و دهم موفق عمل کرده است، اظهار داشت: ما هنوز هم در راه ساخت مسکن روستایی، راهسازی، بندر و فرودگاه هستیم و دشمن نمی تواند کشور را با این اقتدار از پای در بیاورد.
نیکزاد تصریح کرد: ما جنگ اقتصادی تمام عیاری با دشمن داشتیم چرا که دشمن تلاش می کند که کشور را از لحاظ اقتصادی از پای در آورده و چرخه اقتصادی آن را از حرکت باز دارد.
نیکزاد با بی بدیل دانستن نقش مشاوران املاک در ساخت و ساز چرخه اقتصادی مسکن در کشور اضافه کرد: چرخه اقتصادی کشور در دل مسکن نهفته است و در صورتی که مسکن نتواند به فعالیت خود ادامه بدهد چرخه اقتصادی کشور نیز باز مانده و دشمن بر ما غالب می شود.
وی گفت: خدمات مشاوران املاک در بنگاه های معاملاتی اقتدار ایرانی و اسلامی را به همراه داشته است همچنین مسکن یک امر فرابخشی است که نقش قابل توجهی در اقتصاد، امنیت و فرهنگ کشور دارد.
وی اظهار داشت: مسکن در تسهیل، تسریع، ازدواج و تربیت نسل پاک موثر است و اگر ما بخواهیم نسل پاکی را در آینده داشته باشیم باید اشتغال و مسکن جوانان را حل کنیم.
وی با بیان اینکه ما در امر اشتغال و مسکن کارهای بزرگی را انجام داده ایم گفت: مسکن در 28 تا 30 درصد تورم موثر است و امر مسکن همیشه پایین تر از تورم بوده است.
وی افزود: کشورهایی چون عراق، ترکیه، ونزوئلا و آمریکای لاتین درخواست صدور خدمات مهندسی و دعوت از انبوه سازان ما برای ساخت و ساز در کشورهای خود را دارند که این یک برگ برنده برای کشور ما به منظور صدور خدمات مهندسی به شمار می رود.
نیکزاد در ادامه با اشاره به نقش موثر مسکن مهر برای اقشار کم درآمد و متوسط جامعه گفت: در اختیار قرار دادن زمین رایگان برای ساخت و ساز، ارائه وام 25 میلیون تومانی قرض الحسنه و عدالت در ساخت و ساز برای همه اقشار جامعه از جمله ویژگی های مسکن مهر است که در دولت نهم و دهم با جدیت توسط رئیس جمهور در حال اجرا است.
وزیر راه و شهرسازی افزود: در ابتدای ریاست جمهوری دکتر احمدی نژاد 4 میلیون و 427 هزار واحد مسکونی روستایی داشتیم که 2 میلیون و 60 هزار واحد مسکن روستایی دیگر را شروع کردیم و تاکنون یک میلیون و 360 هزار واحد آن به اتمام رسیده است که می توان نتیجه گرفت 45 درصد خانه های روستایی در زمان ریاست جمهوری دکتر احمدی نژاد ساخته شده استارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 164
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران