پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 5288 تاریخ : 1391/03/08-00:00:00
,8,
سهامداران نباید با احساسات وارد بازار سرمایه شوند

سهامداران نباید با احساسات وارد بازار سرمایه شوند

بورس نقش کلیدی در توسعه اقتصادی کشور دارد و سهامداران فعال در عرصه بازار سرمایه نباید سهام ارزنده خود را ارزان به فروش برسانند.

 سید علی سجادی مشاور شرکت تامین سرمایه امین ، با بیان این مطلب افزود: مذاکرات 1+5 بی تاثیردر بورس کشور نیست و جزء ریسک های سیستماتیک است در بازار سرمایه تاثیر مستقیم دارد.
وی تصریح کرد: از آنجا که در شرایط فعلی ابهاماتی در بازار سرمایه وجود دارد سهامداران نباید تصمیم گیری عجولانه برای عرضه سهام ارزنده داشته باشند باید تحمل و صبر به خرج دهند و منتظر باشند که بازار با چه شرایطی رو به رو خواهد شد.
سجادی اظهار داشت: بازار سرمایه در حال طی کردن مسیر عادی خود است و از نظر بنیادی بورس با مشکل مواجه نیست به طور قطع بازار سرمایه تحت تاثیر ریسک های مختلف است اما مذاکرات هسته ای ریسکی نیست که بازار را نگران کرده باشد.
مشاور شرکت تامین سرمایه امین اضافه کرد: بهترین توصیه به سهامداران این است که در بازار احساسی تصمیم نگیرند و سهام ارزنده خود را با قیمت های ارزان به فروش نرسانند.
وی خاطر نشان کرد: بورس نقش کلیدی در تحقق شعار امسال دارد و تامین مالی بنگاه های اقتصادی از طریق بازار سرمایه مهمترین عنصری است که بورس می تواند در تحقق شعار امسال داشته باشدارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 243
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران