پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 5273 تاریخ : 1391/03/08-00:00:00
,2,
دیدارمدیرعامل و کارکنان بانک صنعت و معدن با جانبازان دفاع مقدس

دیدارمدیرعامل و کارکنان بانک صنعت و معدن با جانبازان دفاع مقدس

مهندس قربان دانیالی رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل بانک صنعت ومعدن ، به همراه اعضای هیئت مدیره ، معاونین، مدیران و کارکنان این بانک با حضور در مرکز توانبخشی جانبازان ثارالله ب

به گزارش بانک و صنعت به نقل از  بانک صنعت ومعدن دراین دیدار که روز 6/3/1391 انجام یافت مهندس دانیالی با اشاره به این که تعداد کثیری از کارکنان این بانک را جانبازان و ایثارگران تشکیل می دهند، رشادت های این عزیزان را عامل حفظ وتثبیت دست آوردهای انقلاب و ارزش های اسلامی در کشور توصیف کرد.

ایشان گفت : برای ما تصور این که برادران جانباز این آسایشگاه چه زندگی سخت و پراز رنجی را تجربه می کنند امکان ندارد.

مدیرعامل بانک صنعت و معدن تصریح کرد : مادر مقابل عظمت و ایثار جانبازان که هر روز شهادت را تجربه می کنند سرتعظیم فرود می آوریم و دست و زبانمان از جبران کار عظیمی که کرده اند کوتاه و ناتوان است.

در این دیدار رمضان علیزاده معاون آسایشگاه ثارالله به تشریح وضعیت جانبازان مقیم در این مرکز پرداخت و گفت: این مرکز محل نگهداری جانبازان قطع نخاع از کمر تا گردن است .

علیزاده افزود : در این مرکزحدود80 نفرجانباز نگهداری می شدکه میانگین سن آنها در هنگام مجروح شدن 20 سال بوده و18 نفر از آنها طی سال های گذشته به درجه شهادت رسیده اند .

وی بیان داشت : تعدادی از برادرانی که در آسایشگاه سالمندان نگهداری می شدند توانستند تحصیلات دانشگاهی خود را به پایان برسانند و به درجات بالای علمی نظیر پزشکی هسته ای و استادی دانشگاه دست یابند.

یادآور می شود دراین دیدار جانبازان مقیم در مرکز به بیان چگونگی مجروح شدن و دست یابی به مقام جانبازی پرداختند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 216
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران