پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 508489 تاریخ : 1398/12/06-13:42:37
,11,
50 درصد قطعه دوم آزادراه تهران- شمال تا1400 ساخته می‌شود

وزیر راه:

50 درصد قطعه دوم آزادراه تهران- شمال تا1400 ساخته می‌شود

وزیر راه و شهرسازی با اشاره به دستور امروز رییس جمهوری برای ادامه ساخت آزادراه تهران- شمال گفت: با همکاری بنیاد مستضعفان و وزارت راه 50 درصد قطعه دوم تا سال 1400 ساخته می‌شود.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت، محمد اسلامی امروز (سه شنبه) در مراسم افتتاح قطعه یک آزادراه تهران- شمال، گفت: همیشه سفر به شمال برای مردم  سخت و پر دغدغه بود اما با افتتاح این قطعه و همچنین دستور ویژه امروز رییس جمهور برای تکمیل 50 درصد قطعه دوم، سفر به شمال تسهیل می‌شود.

وی گفت: البته همین حالا با افتتاح قطعه یک، 60 کیلومتر سفر به شمال کوتاه‌تر و 85 میلیون لیتر مصرف بنزین در سال کاهش می‌یابد.

وزیر راه ضمن قدردانی از دستور رییس جمهوری برای ساخت قطعه دوم، گفت: بنیاد مستضعفان و وزارت راه و شهرسازی همکاری خود را برای ساخت 50 درصد این قطعه ادامه می‌دهند.

اسلامی با بیان اینکه کشور به کارگاه راهسازی تبدیل شده است، گفت: از محمد باقر نوبخت رییس سازمان برنامه و بودجه و این سازمان تشکر می‌کنم که برای تکمیل قطعه یک توجه ویژه‌ای به وزارت راه داشتند. 

وی خبر داد که تا پایان دولت تدبیر و امید 585 کیلومتر به آزادراه‌های کشور اضافه می‌شود.

اسلامی گفت: تاکنون300 کیلومتر در دولت تدبیر و امید آزادراه ساخته شده است و 35 درصد طول ازادراه‌ها تا سال 1400 افزایش می‌یابد.

وی گفت:در سال جاری از تبدیل جاده‌های اصلی به بزرگراه ( احداث باند دوم) 732 کیلومتر به بزرگراه‌های کشور اضافه کردیم.

اسلامی هم چنین از عباس آخوندی وزیر سابق راه و شهرسازی قدردانی کرد و گفت: وی شرافتمندانه پای این کار ایستاد و پروژه را به 80 درصد پیشرفت رساند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 227
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران