پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 3899 تاریخ : 1390/11/17-00:00:00
,4,
تحریم ها ایران را قدرتمندتر کرد

یورو نیوز،

تحریم ها ایران را قدرتمندتر کرد

شبکه تلویزیونی یورو نیوز مشاور سابق رئیس جمهور آمریکا را درباره کارآمدی تحریم های ضد ایرانی به چالش کشید.


به گزارش بانک و صنعت، دنیس راس که هماهنگ کننده امور ایران در دولت آمریکا، مشاور اوباما بود، دارای گرایش های شدید صهیونیستی است به نحوی که خبرنگار یورو نیوز به وی گفت «حمایت وفادارانه شما از اسرائیل، سیاست های دولت آمریکا را در قبال ایران و خاورمیانه تحت تاثیر قرار داده است». راس مشاور بوش پدر و بوش پسر و اوباما بوده است.
خبرنگار یورو نیوز با بی اعتبار خواندن تحریم های ضد ایرانی، به راس گفت «شما با تلاش در جهت اعمال تحریم هایی که هرگزکارایی نداشته و نخواهد داشت، اعتبار خود را از دست داده اید. بعد از آن چه؟». دنیس راس در پاسخی منفعلانه گفت «شما فرض را بر این می گذارید که تحریم ها هرگز کارایی نداشته اند. با نگاهی تاریخی به تحریم ها، من مطمئن نیستم که هرگز کارایی نداشته اند.»
اما وی مجددا با اعتراض خبرنگار یورو نیوز مواجه شد که می گفت: ایران نزدیک به 33 سال زیر تحریم های آمریکا بوده و قدرتمندتر، پرنفوذتر و ثروتمندتر شده است.
 ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 256
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران