پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 1819 تاریخ : 1390/06/07-00:00:00
,1,
 تولید ریو در سایپا متوقف می شود

معاونت مهندسی سایپا اعلام کرد:

تولید ریو در سایپا متوقف می شود

تهران - شبکه تخصصی بانک وصنعت :معاون مهندسی و کیفیت سایپا با بیان اینکه شرکت کیا با نصب ایربگ بر روی ریو موافقت نکرده است، گفت: تولید این محصول تا پایان سال متوقف خواهد شد.

 مرتضی شفیعی اظهار داشت: طبق برنامه زمانبندی شده، مهلت نصب ایربگ (کیسه هوا) بر روی ریو و همچنین سایپا 131، 141 و 111 به عنوان محصولات خانواده ایکس100 ابتدای آبان ماه تعیین شده است.
وی تصریح کرد: به این ترتیب تا آبان فرصت داریم که اقدامات لازم برای نصب ایربگ بر روی این خودروها را انجام دهیم.
شفیعی در پاسخ به این سؤال که آیا پلا‌ک‌گذاری ریو و سایپا  111 همچنان متوقف است یا خیر؟ گفت: به ما اعلام کردند که این مشکل حل شده ولی اطلاعی ندارم که پلاک‌گذاری صورت می‌گیرد یا خیر.
مدیر یکی از نمایندگیهای سایپا نیز در این مورد با اشاره به توقف پلاک گذاری ریو، به فارس گفت: در حال حاضر ثبت نام برای فروش ریو از طرف سایپا انجام می‌شود ولی شماره گذاری این خودرو از حدود یک ماه پیش متوقف شده است.
یکی از خریداران ریو نیز در این موردگفت: نمایندگی سایپا با دریافت 7 میلیون تومان، وعده تحویل یک دستگاه ریو در آذر ماه را داده که با توجه به توقف شماره‌گذاری مشخص نیست این وعده عملی شود یا خیر.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 212
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران