پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 624298 تاریخ : 1401/12/13-17:29:41
,1,
150 همت بیشتر از بدهی ها دارایی داریم / افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی دارایی در راه است

مدیرعامل بانک آینده :

150 همت بیشتر از بدهی ها دارایی داریم / افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی دارایی در راه است

دارایی های ارزشمند و منحصر به فردی در مالکیت بانک آینده به عنوان پشتوانه بدهی ها وجود دارد که بر اساس ارزیابی های انجام شده پس از کسر بدهی های بانک، از فزونی بیش از 1500 هزار میلیارد ریال برخوردار است.

به گزارش بانک و صنعت ، دکتر مرادی رئیس هیئت مدیره و سرپرست بانک آینده با تائید این مطلب گفت: بانک ها به طور عمده با سه نوع ناترازی دارایی- بدهی، درآمد- هزینه و ناترازی جریان وجوه نقد می توانند مواجه باشند؛ که در این بین، ناترازی دارایی و بدهی از مهمترین ناترازی های سیستم بانکی محسوب می شود. این ناترازی می تواند مشکلات عدیده ای برای هر بانکی ایجاد نماید.

وی افزود: با توجه به وجود دارایی های ارزشمند در ترازنامه بانک آینده و فزونی 1500 هزار میلیارد ریال آنها نسبت به بدهی های بانک، خوشبختانه بانک آینده از این ناترازی مبرا بوده و با توجه به همین ظرفیت و پتانسیل در بانک آینده، فرآیند افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی دارایی های ارزنده بانک مجدانه در حال پیگری و انجام است.

مرادی گفت: در همین راستا گزارش کارشناسی برخی از دارایی های بانک از روزهای گذشته در سامانه کدال افشا شده است که این روند با جدیت ادامه دارد.

وی در خاتمه با اطمینان بخشی به تمامی مشتریان بانک گفت: این بانک دارای ظرفیت ها و پتانسیل های متعددی است که می تواند با اصلاح فرآیندها و ساختارهای مالی خود علاوه بر استحکام مالی موجود به یکی از بانک های پیشرو در ارائه خدمات به مشتریان تبدیل شود.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 205
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران