پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 658678 تاریخ : 1402/06/04-15:09:02
,10028,22,
دو برابر شدن بودجه توسعه ظرفیت های درمانی تأمین اجتماعی در دولت مردمی سیزدهم

مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی در بازدید از بیمارستان خاتم الانبیاء (ص) گنبدکاووس اعلام کرد:

دو برابر شدن بودجه توسعه ظرفیت های درمانی تأمین اجتماعی در دولت مردمی سیزدهم

میرهاشم موسوی، مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی که به مناسبت هفته دولت در معیت وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و به منظور نظارت میدانی بر وضعیت ارائه خدمات بیمه ای و درمانی به بیمه شدگان استان گلستان به این استان سفر کرده است، از بیمارستان خاتم الانبیاء (ص) گنبدکاووس و نیز شعبه تأمین اجتماعی این شهر بازدید و برای توسعه خدمات بیمه ای و درمانی در این منطقه، دستورات لازم را صادر کرد.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از روابط ‎عمومی سازمان تأمین اجتماعی موسوی در حاشیه بازدید از بیمارستان تأمین اجتماعی خاتم الانبیاء (ص) گنبدکاووس در گفت وگو با صدا و سیمای مرکز گلستان، گفت: رویکرد دولت مردمی سیزدهم و تأکید همیشگی رئیس جمهور محترم و وزیر محترم تعاون، کار و رفاه اجتماعی استفاده از همه ظرفیت های در دسترس برای توسعه خدمت به مردم است و در سازمان تأمین اجتماعی از ابتدای این دولت، تحول در خدمت رسانی در دستور کار قرار گرفته است و توسعه خدمات بخش درمان مستقیم را که درمان رایگان تأمین اجتماعی برای بیمه شدگان است، در صدر برنامه هایمان قرار داده ایم.

وی افزود: هم اکنون بالغ بر 133 پروژه عمرانی در کل کشور در حال اجرا داریم که بخش عمده این پروژه ها، طرح های توسعه، ایجاد یا افزایش ظرفیت مراکز درمانی سازمان است. از سال 1400 بخش بزرگی از این پروژه ها افتتاح شده و به بهره برداری رسیده، بخشی کلنگ زنی شده و بخشی نیز در حال ساحت و اجرا است.
مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی ادامه داد: در استان گلستان هفت پروژه در حال اجرا داریم و بخشی از مصوبات مربوط به سفر قبلی به استان گلستان هم به مرحله بهره برداری رسیده است.
وی افزود: برای ارتقای ظرفیت و ارتقای هتلینگ بیمارستان خاتم الانبیاء (ص) گنبدکاووس، اضافه کردن بالغ بر 50 تخت در بخش جراحی عمومی و بخش داخلی را در برنامه داشتیم که تاکنون بالغ بر 600 میلیارد ریال برای این منظور هزینه شده است.
مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی همچنین گفت: امسال برای ساخت و توسعه مراکز درمانی تأمین اجتماعی، بالغ بر 9500 میلیارد تومان منابع ریالی پیش بینی کرده ایم که انشالله هزینه خواهد شد. این عدد در قبل از آغاز این دولت، حدود 4 هزار میلیارد تومان بود و بر این اساس می توان گفت اعتبار اختصاص یافته به ساخت و توسعه مراکز درمانی تأمین اجتماعی در این دولت، بیش از دو برابر رشد کرده است.
موسوی همچنین در پاسخ به پرسشی در مورد پرداخت وام به بازنشستگان تأمین اجتماعی گفت: تا اواخر هفته آینده، پرداخت مرحله جدید وام 20 میلیون تومانی به مستمری بگیران آغاز و از طریق سامانه متمرکز و بدون نیاز به مراجعه حضوری، به 40 هزار نفر از بازنشستگان عزیز که واجد شرایط هستند، پرداخت می شود.
بیمارستان خاتم الانبیاء (ص) گنبدکاووس یکی از مراکز درمانی مجهز و پیشرفته سازمان تأمین اجتماعی در منطقه شمال شرق کشور است که علاوه بر ارائه خدمات به بیمه شدگان این استان، پاسخگوی مراجعات بیمه شدگان از برخی مناطق همجوار نیز هست. این بیمارستان در سال 1375 فعالیت خود را آغاز کرده و هم اکنون دارای 165 تخت فعال است.
مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی پس از بازدید از این بیمارستان، از شعبه تأمین اجتماعی گنبدکاووس نیز بازدید و با مراجعان، کارکنان و مسئولان این شعبه گفت وگو کرد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 189
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران