پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 670147 تاریخ : 1402/08/27-18:25:27
,10025,
بیمه مسئولیت نگهداری از سگ های زنده یاب و مواد یاب؛ ابتکار نوین بیمه سینا

بیمه مسئولیت نگهداری از سگ های زنده یاب و مواد یاب؛ ابتکار نوین بیمه سینا

شرکت بیمه سینا در ادامه توسعه مسیر صدور بیمه های نوآورانه، به تصویب بیمه مسئولیت نگهداری و به کارگیری سگ های زنده یاب و مواد یاب پرداخته است.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بیمه سینا، صدور بیمه های تخصصی و نوآورانه به عنوان یک مزیت رقابتی برجسته، همواره جزء اولویت های شرکت های بیمه بوده است. بر همین اساس، شرکت بیمه سینا نیز در ادامه توسعه مسیر صدور بیمه های نوآورانه، به تصویب بیمه مسئولیت نگهداری و بکارگیری سگ های زنده یاب و مواد یاب پرداخته است.

با توجه به تجربه موفقی که شرکت بیمه سینا در زمینه پوشش فیل های باغ وحش به دست آورده است، این شرکت به فعالیت در زمینه مبارزه با مواد مخدر و پوشش مسئولیت نگهداری از سگ های آموزش دیده برای یافتن مواد مخدر نیز پرداخته است.

تیم کارشناسی بیمه سینا با هدف ارائه بیمه مسئولیت نگهداری و بکارگیری سگ های زنده یاب و مواد یاب، اقدام به مراجعه به محل نگهداری سگ ها کرده و در جریان نحوه نگهداری، آموزش، امور دامپزشکی، درمانی و تغذیه سگ ها قرار گرفته است.

این مرحله با توجه به تجربه و دانش فنی شرکت، به منظور ارائه پوشش جامع و کارآمد انجام شده است. تیم کارشناسی شرکت، علاوه بر انجام مطالعات کارشناسی گسترده، نمونه های بیمه مشابه در کشورهای خارجی را نیز مورد بررسی قرار داده و با تحلیل این نمونه ها، به طراحی بیمه نامه مسئولیت نگهداری و بکارگیری سگ ها و مواد یاب پرداخته است.

تصویب و ارائه بیمه مسئولیت نگهداری و به کارگیری سگ های زنده یاب و مواد یاب توسط شرکت بیمه سینا، نمایانگر تعهد این شرکت به ارائه خدمات نوآورانه است و نقش مؤثری در حمایت از پلیس در مبارزه با باندهای مواد مخدر و نجات زلزله زدگان در حوادث طبیعی و احتمالی کشور دارد. این تصمیم به عنوان یک پیشنهاد جدید و مفید در عرصه بیمه گری، به تحول و پیشرفت در این صنعت منجر خواهد شد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 224
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران