صدور کدبورسی و احراز هویت سجام خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت همراه بانک تمام عیار
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi

بانک و صنعت

برای بهره مندی از مزایای سهام عدالت در سجام ثبت نام کنید

سرپرست سازمان خصوصی سازی گفت: حدود 30 میلیون نفر از سهام داران سهام عدالت روش غیر مستقیم را برای مدیریت سهامشان انتخاب کردند که لازم است هر چه زودتر در سامانه سجام ثبت نام و کد بورسی دریافت کنند تا از مزایای سهامشان بهره مند شوند.

وزیر جهاد خبر داد:

آغاز عرضه مرغ 18 هزار و 500 تومانی در میادین تره بار و فروشگاه ها

وزیر جهاد کشاورزی از آغاز عرضه مرغ گرم با قیمت کیلویی 18 هزار و 500 تومان در میادین تره بار و فروشگاه های زنجیره ای از امروز خبر داد.

توزیع گوشت مرغ منجمد و گرم در فروشگاه های زنجیره ای

مدیرکل شرکت پشتیبانی امور دام استان تهران از توزیع روزانه 950 تن گوشت مرغ گرم و منجمد در میادین میوه و تره بار و فروشگاه های زنجیره ای خبر داد.

به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید

گزارش و تحلیل

یاددشت؛

همه گیری ویروس کرونا و ظهور دیپلماسی اقتصادی دیجیتال

عضو شبکه پژوهشگران دفتر مطالعات دیپلماسی اقتصادی دانشگاه امام صادق(ع) در یادداشتی با اشاره به شیوع ویروس کرونا و اثرات آن بر تمامی حوزه ها به ویژه اقتصاد، بهره گیری از دیپلماسی دیجیتال را منشاء تحول دانسته و نتیجه گیری کرده که کنترل و شفافیت در امور اقتصادی در این دوران را برای دولت و ذی نفعان آن فراهم می کند.

ارزیابی دوره ای عملکرد بانک ها و شناسایی بانک های در معرض خطر

میزان اثربخشی اخطارهای نظارتی بانک مرکزی

از آنجا که اعمال اخطار به صورت رسمی ممکن است بانک را در معرض هجوم سپرده گذاران قرار دهد، بخش نظارت از اعمال اخطار به صورت غیررسمی استفاده می کند.

عکس

بازدید مدیر کل منابع انسانی از سازمان فاوا و روند اجرای دورکاری

مدیر کل منابع انسانی شهرداری تهران روز چهارم آذر ماه با حضور در سازمان فاوا ضمن دیدار با مدیرعامل این سازمان، روند اجرای دورکاری این مرکز را بررسی کرد.

گفتگو

17نوامبر روز جهانى خون بند ناف

خوزستان – بانک و صنعت - مسئول نمایندگی بانک خون بندناف رویان در استان خوزستان ، مغز استخوان، خون محیطی و خون بند ناف را از مهم ترین منابع سلول های بنیادی خون ساز دانسته و گفت: امروزه استفاده از سلول هاى بنیادى در درمان بسیارى از بیمارى هاى صعب العلاج چشم انداز تازه اى از درمان را به سوى آینده علم پزشکى گشوده است که در این میان سلول هاى بنیادى خون بند ناف با توجه به اینکه براحتى در زمان زایمان بدون ایجاد هیچ گونه آسیب و خطر براى مادر و کودک، قابل جمع آورى میباشد، از ارزشمند ترین انواع این سلول ها به شمار می روند.

افق 1404شرکت سفیر آبی آرام، تبدیل شدن به مرکز تماس بین المللی

مدیرعامل سفیرآبی آرام تاکید کرد: سفیرآبی آرام در سال 1404 قرار است به مطرح ترین برند در صنعت مراکز تماس در کشور تبدیل شود و مهم ترین ھدف ما این است در بازار خاورمیانه و کشورھای حاشیه ای خلیج فارس و ھمینطور به عراق ، افغانستان و ھمسایه ھای اطراف بتوانیم نیروی کار اعزام کنیم و یا مشتریانی از این کشورھا بابت ارائه خدمات مرکز تماس داشته باشیم.

رضا توسلی "عضو کمیته اجرایی پنجمین کنگره حسابرسی داخلی" اعلام کرد

برگزاری فعالیت های تخصصی با هدف پایش هوشمند منجر به تعالی سازمانی در کشور است

حسابرسی داخلی یک فعالیت مستقل، اطمینان بخش واقع بینانه و مشاوره ای است که برای ارزش افزایی و بهبود عملیات سازمان طراحی شده است. حسابرسی داخلی با فراهم ساختن رویکردی سیستماتیک و روش مند برای ارزیابی و بهبود اثربخشی فرآیندهای راهبری، مدیریت ریسک و کنترل، سازمان را در دستیابی به هدف هایش یاری می کند. حسابرسی داخلی نوعی سیستم کنترلی بوده که مدیران سازمان برای مشخص شدن کیفیت هزینه کردها و عملیات های مالی و آگاهی از وضعیت مالی شرکت و دارایی ها انجام می دهند.

خدمات فناوری اطلاعات در زمان شیوع کرونا در ایران

ارائه اینترنت رایگان اپراتورهای ثابت، اینترنت رایگان برای معلمان و اساتید دانشگاهی، رایگان شدن شبکه شاد برای دانش آموزان، ثبت نام آنلاین سیم کارت اپراتورها نقش استارت آپ ها در کنترل و مهار ویروس و جلوگیری از مسافرت مبتلایان به کرونا، از اقداماتی است که با بهره گیری از امکانات ارتباطات و فناوری اطلاعات در زمان شیوع کرونا انجام شده است.

یادداشت رییس کل بانک مرکزی؛

تنها معیار سیاست های بانک مرکزی، مصالح اقتصادی کشور است

رییس کل بانک مرکزی در آخرین یادداشت خود تاکید کرد که تنها معیار سیاست های بانک مرکزی، مصالح اقتصادی کشور است و به دور از هیجانات اقدامات لازم را انجام می دهد.

اخبار روز

پیام تسلیت رئیس کل بیمه مرکزی به مناسبت درگذشت حجت الاسلام و المسلمین سید محمدعلی شهیدی

رئیس کل بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران در پیامی درگذشت حجت الاسلام سیدمحمدعلی شهیدی را تسلیت گفت.

اعلام جدیدترین وضعیت بیماری کرونا در کشور از زبان وزیر بهداشت؛

مرگ ناشی از کرونا به کمتر از 400 نفر در روز رسید

وزیر بهداشت گفت: از مردم تقاضا می کنیم کاهش آمار فوتی را به منزله عادی انگاری اوضاع تلقی نکنند. اگر باز هم با این دستاوردها به سمت این تفکر برویم که اوضاع به سمت عادی شدن می رود، ممکن است در دقیقه 90 از گوشه های زمین گل بخوریم.

بانک کشاورزی، حامی تولید و کارآفرینان

در دل نخلستان های سرسبز و سربه فلک کشیده ی دشتستان بوشهر و در کنار کانال های پر از آب ، شهر آبپخش به عنوان نگین سبز این استان قرار گرفته است. استان بوشهر با 6 میلیون اصله نخل سالانه حدود 160 هزار تن خرما تولید می کند که از این میزان 4 میلیون اصله نخل با 120 هزار تن تولید، مربوط به شهرستان دشتستان است و شهر آبپخش یکی از قطب های تولید خرمای کشور محسوب می شود، جایی که اسماعیل احمدی از اهالی روستای بنار آزادگان در روستای میاندشت شهر آبپخش با حمایت 59 میلیارد ریالی بانک کشاورزی، طرح سورتینگ و سردخانه خرما را راه اندازی کرده است.

رشد 1800 درصدی تعداد بیمه نامه صادر شده توسط صندوق بیمه کشاورزی تا پایان آبان ماه

عملکرد صندوق بیمه کشاورزی در سال زراعی 00-99 تا پایان آبان ماه در شاخص تعداد بیمه نامه صادر شده نسبت به همین مقطع در سال زراعی گذشته، بالغ بر 1800 درصد رشد داشته است.

معاون مهندسی شرکت زامیاد خبر داد:

تولید اکسل در شرکت زامیاد از ظرفیت اسمی عبور کرد

به دنبال برنامه افزایش تیراژ تولید خودرو در گروه خودروسازی سایپا و شرکت زامیاد، در ظرف کمتر از سه ماه از نمونه زنی اولیه اَکسل در این شرکت، زامیاد توانست در سال جهش تولید با همت و تلاش جمعی همکاران خود با تولید 111 دستگاه اَکسل عقب و 104 دستگاه اَکسل جلو در یک شیفت کاری، از ظرفیت اسمی عبور کند.

رونق کسب و کار متخصصین با طرح افق موسسه اعتباری ملل

موسسه اعتباری ملل به منظور توسعه کسب و کار متخصصین نسبت به اجرایی نمودن طرح افق اقدام نموده است.

افزایش سقف تسهیلات قرض الحسنه اشتغالزایی در بانک توسعه تعاون

بانک توسعه تعاون به منظور حمایت از اشتغال و همراهی با کارفرمایان در مواجهه با شرایط اقتصادی پیش رو، مقرر داشت تا سقف تسهیلات قرض الحسنه اشتغالزایی کارفرمایان دستگاه های حمایتی تا سقف 20 میلیارد ریال افزایش یابد.

یک روز بدون ماسک را تجربه کنید!

در این روزها که رعایت فاصله گذاری اجتماعی و استفاده از ماسک برای کمک به قطع زنجیره انتقال کرونا به یک الزام مهم تبدیل شده است، می توانید در خانه بنشینید و با سامانه «بام» بانک ملی ایران از خدمات یک شعبه بانکی بدون نیاز به حضور استفاده کنید.

گمرکات تعطیل نیستند/فعالیت بخش های مرتبط با رویه های تجاری کشور در گمرک

معاون گمرک گفت : فعالیت های مرتبط با تجارت خارجی در گمرک، به ویژه ترخیص کالاهای اساسی و نهاده های تولید در هفته آینده، تعطیل نیست و ضمن حفظ سلامت پرسنل، نحوه حضور کارکنان در ستاد و گمرکات اجرایی در چارچوب مصوبات ستاد ملی کرونا اعلام شد.

گزارش عملیات بازار در آبان ماه 1399/ نرخ سود بازار بین بانکی در مسیر کاهش قرار گرفت

در آبان ماه سال جاری چهار مرتبه عملیات بازار باز و با هدف تزریق نقدینگی به بازار بین بانکی و هدایت نرخ سود به سمت نرخ سود هدف انجام شد که به دنبال آن نرخ سود در بازار بین بانکی از 8 تا 29 آبان ماه در مسیری نزولی از 23.2 به 21.6 و در ششم آذرماه به 20.7 درصد رسیده است.

پست بانک ایران با تبدیل شدن به بانک اختصاصی حوزه دیجیتال، سودآور شد

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات تأکید کرد: با تعریف مأموریت های جدید برای پست بانک ایران و تبدیل آن به عنوان بانک اختصاصی حوزه دیجیتال، این بانک از قرار گرفتن ذیل ماده 141 قانون تجارت خارج می شود و تبدیل به یک بانک سودآور شد.

اعلام شیفت های کاری شعب فعال بانک ملی ایران در مناطق قرمز

با توجه به محدودیت های اعلام شده از سوی ستاد ملی مبارزه با کرونا و فعالیت 50 درصدی شعب بانک ها در هر روز، بانک ملی ایران شیفت کاری و اسامی شعب فعال خود در مناطق قرمز را اعلام کرد.

Memory usage: 181
محله ویلایی پرنیان طرح آرامش اپلیکیشن پرداخت صاپ پست بانک ایران