شماره: 922 تاریخ : 1390/04/20-12:00:00

رشد 26 درصدی کاربران چهار خدمت الکترونیکی بانک اقتصادنوین

تعداد کاربران خدمات تلفن بانک، اینترنت بانک، پیام کوتاه بانکی و موبایل بانک اقتصادنوین در پایان خردادماه 1390 در مقایسه با مدت مشابه سال قبل از آن بیش از 26 درص

 به گزارش روز دوشنبه شبکه خبری بانک و صنعت،  روابط عمومی بانک اقتصادنوین، مجموع تعداد کاربران این چهار خدمت الکترونیکی بانک اقتصادنوین در حالی در پایان خردادماه امسال از مرز یک میلیون و 398 هزار نفر گذشت که این تعداد در خردادماه سال گذشته یک میلیون و 104 هزار نفر بوده است.
بانک اقتصادنوین به عنوان نخستین بانک خصوصی جمهوری اسلامی ایران در کنار توسعه منطقی شعب گسترش خدمات بانکداری الکترونیکی را در دستور کار دارد که در این راستا این خدمات به ساده‌ترین شکل ممکن در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد.
در حال حاضر تمام شعب بانک اقتصادنوین در سراسر کشور به صورت آنی کارت نقدی برای متقاضیان صادر می‌کنند ضمن اینکه مشتریان این بانک می‌توانند با یکبار مراجعه به شعب بانک اقتصادنوین نسبت به دریافت رمز اینترنت بانک خود نیز اقدام کنند.
همچنین نرم‌افزار موبایل بانک اقتصادنوین نیز از طریق سیستم بلوتوث سرور و به صورت رایگان در کوتاه‌ترین زمان ممکن در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد.


URL: http://www.bankosanat.ir/News/922.bos