شماره: 894 تاریخ : 1390/04/19-12:00:00

سیدکاظم دلخوش‌اباتری:

مسئولان بورس با بورس بازان دلال برخورد کنند

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان این که مدیریت مناسب مسئولان بازار بورس موجب توسعه و رشد این بازار در سال‌های اخیر شده است، گفت: وجود دلالان در این بازار و ارائ

 

سیدکاظم دلخوش‌اباتری"  با بیان این که مدیریت مناسب مسئولان بازار بورس موجب توسعه و رشد این بازار در سال‌های اخیر شده است، ‌تصریح کرد: مسئولان بازار بورس باید برای توسعه پرشتاب این بازار نظارت خود بر عملکرد فعالان حاضر در این بازار را بیشتر کنند.
نماینده مردم صومعه‌سرا در مجلس شورای اسلامی درباره مشکل‌های موجود در بازار بورس افزود: وجود دلالان در این بازار و ارائه اطلاعات کذب به منظور کسب سود فراوان یکی از مشکل‌های اساسی بازار بورس است که مسئولان این بازار باید با نظارت بیشتر با دلالان برخورد کنند.
 
آشنایی مردم با بورس حجم نقدینگی را کاهش می‌دهد
وی با بیان این که مردم با نحوه فعالیت در بازار بورس آشنا نیستند، اظهار کرد: آشنایی مردم با نحوه فعالیت در بورس و انتقال حجم نقدینگی موجود در جامعه به بازار بورس، تولید کشور را توسعه می‌دهد.
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس تصریح کرد: مسئولان بازار بورس باید با برنامه‌ریزی دقیق و اطلاع‌رسانی کامل مردم را با نحوه فعالیت در بازار بورس آشنا کنند و تولید کشور را توسعه دهند.

URL: http://www.bankosanat.ir/News/894.bos