شماره: 640 تاریخ : 1390/04/08-12:00:00

معاون وزیر راه و ترابری؛

هر هفته یک پروژه‌ در استان‌‌ها افتتاح می شود

معاون وزیر راه و ترابری با اشاره به اینکه حجم پروژه‌های قابل افتتاح زیاد است، گفت: تا پایان سال هر هفته یک پروژه‌ در کشور مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.

 

به گزارش شبکه تحلیلی خبری بانک و صنعت ،معاون وزیر راه و ترابری با اشاره به اینکه حجم پروژه‌های قابل افتتاح زیاد است، گفت: تا پایان سال هر هفته یک پروژه‌ در کشور مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.
"احمد صادقی" مدیر عامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور در پاسخ به این سوال که در نیمه اول سال‌جاری چه تعداد پروژه آماده افتتاح دارد، اظهارداشت: طبق برنامه از قبل تعیین شده حجم زیادی از پروژه‌ها شرکت ساخت آماده افتتاح است، به طوری که مقرر شده هر هفته یک پروژه راه‌های کشور در استان‌هایی از جمله سمنان، خراسان رضوی، کرمان، سیستان و بلوچستان در نیمه اول سال جاری افتتاح شوند.
وی افزود: با توجه به اینکه حضور مقامات بلند پایه در این مراسم ضروری است، زمان دقیق افتتاح ها مشخص نیست.
صادقی خاطرنشان کرد: حجم پروژه های آماده افتتاح به قدری است که تا پایان سال قادر خواهیم بود هر هفته یک پروژه را مورد بهره برداری قرار دهیم.
مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور حجم اعتبارات اختصاص یافته به افتتاح 4پروژه در استان‌های مذکور را بیش از 300 میلیارد تومان خواند


URL: http://www.bankosanat.ir/News/640.bos