شماره: 602 تاریخ : 1390/04/06-12:00:00

مدیر شرکت وصول مطالبات معوق

عدم همکاری بانک‌ها با این شرکت برای وصول معوقات

مدیر شرکت وصول مطالبات معوق از بدهی‌های کلان شرکت‌های ملی و بررسی آنها در کارگروه ویژه‌ای در وزارت اقتصاد خبر داد و با انتقاد از عدم همکاری بانک‌ها با این شرکت

به گزارش  شبکه تحلیلی ، خبری بانک و صنعت، سعید آریان‌پور  با اشاره به عملکرد فعلی شرکت ساماندهی و وصول مطالبات معوق بانکی اظهار داشت: از سال گذشته جلساتی در وزارت امور اقتصادی و دارایی زیر نظر وزیر اقتصاد و معاون بانک و بیمه وی برگزار شد که نتایج قابل توجهی را به همراه داشت.
وی با اشاره به رسیدگی به پرونده 100 بدهکار بزرگ بانکی در دور اول این جلسات و تعیین تکلیف پرونده آنها افزود: بعد از مشخص شدن وضعیت بدهی 100 بدهکار بزرگ در مرحله اول، تعیین تکلیف 100 بدهکار بزرگ دیگر آغاز شده است.
مدیر شرکت وصول مطالبات معوق با تأکید بر حضور این شرکت در تمام جلسات تعیین تکلیف بدهکاران کلان بانکی‌، گفت: در این جلسات همکاری خوبی از سوی بانک‌ها انجام شد ولی درباره ارائه پرونده به شرکت ساماندهی بانک‌ها همکاری چندانی انجام ندادند.
آریان‌پور ادامه داد: برخی از بانک‌ها که سابقه برون‌سپاری داشتند همکاری نسبی با این شرکت برای وصول معوقات خود انجام داده‌اند اما با این حال بسیاری از بانک‌ها هیچ ارتباطی با شرکت برای پیگیری مطالبات خود ندارند.

*


URL: http://www.bankosanat.ir/News/602.bos