شماره: 5892 تاریخ : 1391/05/01-12:00:00

صادرکننده پارافین از حمایت بانک توسعه صادرات ایران تقدیر کرد

یکی از صادرکنندگان پارافین کشور طی نامه ای به مدیرعامل بانک توسعه صادرات از همکاری بانک توسعه صادرات از همکاری این بانک در راه اندازی کارخانه و تامین سرمایه در گردش برای صادرات پ

 

 

به گزارش بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بانک توسه صادرات، این صادرکننده پارافین که در سال گذشته موفق به صدور پارافین به ارزش 2 میلیون دلار به کشور هندوستان شده است با همکاری بانک توسعه صادرات در سال جاری در صدد افزایش این رقم تا 3 میلیون دلار  است.

رقیب اصلی ایران در بازارهای هدف پارافین کشور چین می باشد و شرکت های صادراتی برای افزایش حجم تولید خود و حفظ بازار نیاز به تسهیلات سرمایه در گردش دارند.

بنابراین گزارش به نقل از وب سایت تولید کنندگان پارافین ، رشد کیفی و کمی صنعت پارافین در حال حاضر ایران را در رده یکی از صادرکنندگان عمده پارافین در دنیا قرار داده است .

پارافین و محصولات پارافینی در صنایع مختلف از جمله لاستیک سازی ، نساجی، سموم دفع آفات نباتی ، صنایع دفاع ، باتری سازی ، کابل سازی ، ایزولاسیون ، رنگ ورزین ، چسب ، واکس و پولیش ، آرایشی وبهداشتی ، بسته بندی چوب وکاغذ ، کبریت سازی ، شمع سازی ، روان کننده ها وسایر صنایع کاربرد دارد. 


URL: http://www.bankosanat.ir/News/5892.bos