شماره: 5853 تاریخ : 1391/04/27-12:00:00

مدیرعامل بانک صادرات ایران

حمایت از تولید داخلی و پرداخت تسهیلات خرد در اولویت هستند

بانک صادرات ایران در راستای تحقق شعار سال 91؛ حمایت از تولید داخلی و پرداخت تسهیلات خرد را در اولویت قرارداده است.

 به گزارش  بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی  بانک صادرات ایران، مهندس پیشرو مدیرعامل این بانک درسخنانی برپرداخت تسهیلات خرد وحمایت از تولیدات داخلی تاکید کرد.

وی با اشاره به نامگذاری امسال به عنوان سال «تولید ملی وحمایت از کار و سرمایه ایرانی» توسط مقام معظم رهبری تصریح کرد: این بانک به منظور تحقق اهداف سال 91، تخصیص اعتبارات به بخش‌های تولیدی و همچنین تامین سرمایه درگردش واحدهای اقتصادی فعال را جزء رسالت و ماموریت خود تعریف کرد و دراین زمینه علاوه بر تخصص اعتبارات و حمایت از واحدهای تولیدی داخلی، توجه ویژه‌ای به اشتغالزایی و رفع بیکاری نموده است.

مدیرعامل این بانک برآسان گیری و مساعدت در پرداخت تسهیلات خرد مانند تسهیلات درمان، ازدواج و خریدکالا، تاکید کرد و افزود: به منظور مساعدت وکمک بیشتر به هموطنان پرداخت این گونه تسیهلات درسال 91 در اولویت قرار گرفته و همچنین درصددیم با حمایت از صنایع و تولیدات داخلی که می‌توانند منجر به افزایش اشتغال، درآمد و رفاه اجتماعی شود حمایت از تولیدات داخلی و کار ایرانی را جزء سیاست‌های اصلی بانک تعیین کردیم.

وی دررابطه با پرداخت تسهیلات به اقشار کم درآمد تصریح کرد: این بانک درراستای ایفاء تعهدات ومسئولیت های اجتماعی خود پرداخت تسهیلات به مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره) قرض الحسنه درمان و ازدواج را اولویت برنامه‌های اعتباری قرار داده‌ایم.

مهندس پیشرو در بخش دیگری از سخنانش با تاکید براصل مشتری مداری اظهار داشت، مشتری مهمترین سرمایه بانک است و موفقیت‌های بانک درگروه رعایت حقوق آنان است. بنابراین در سال جدید رویکرد بانک بر رعایت بیش از پیش حق و حقوق مشتریان می‌باشد و دراین زمینه هدف‌گذاری‌های انجام شده که انتظار می‌رود در تمام واحدهای بانک اجرا شود.


URL: http://www.bankosanat.ir/News/5853.bos