شماره: 1907 تاریخ : 1390/06/16-12:00:00

فولاد مبارکه و دو شرکت ساختمانی شفاف سازی کردند

:شرکت فولاد مبارکه در مورد خرید دارایی جدید و دو شرکت سرمایه گذاری ساختمان ایران و ساختمان تهران درباره آخرین تغییرات پیش بینی سود هر سهم شفاف سازی کردند.

 

به گزارش روز چهارشنبه شبکه تخصصی بانک و صنعت ،شرکت فولاد مبارکه در رابطه با خرید یک شرکت جدید اعلام کرد: 100درصد سهام شرکت صنیع کاوه تهران را در 23 مرداد از شرکت فولاد متیل خریداری کرده است. این شرکت در زمینه تولیدی، صنعتی، بازرگانی، فنی، خدماتی و صنعت فولاد و مصنوعات فلزی فعال است،  
این شرکت 12.61 میلیاردتومانی از نظر دسترسی آسان به شرکت های خودرو ساز و انبار مناسب جهت محصولات فولادی دارای مزایایی است و می تواند به عنوان یکی از مراکز خدماتی مناسب برای شرکت فولاد مبارکه (Service Center) مورد استفاده قرار گیرد.
طبق گزارش کارشناسان رسمی دادگستری و براساس آخرین صورتهای مالی منتهی به سال مالی 89 (حسابرسی شده) ارزش جاری دارائیهای شرکت صنیع کاوه تهران 30 میلیارد تومان و میزان کل بدهی های شرکت 24.9 میلیارد تومان و ارزش ویژه آن حدود 5 میلیارد تومان اعلام شده است

براساس این گزارش ، دو شرکت سرمایه گذاری ساختمان ایران و ساختمان تهران هم به طور یک سان و مشابه درباره آخرین تغییرات پیش بینی سود هر سهم اعلام کرده‌اند به غیر از اطلاعات ارایه شده در پیش بینی سال مالی منتهی به 31 شهریور90 و آخرین تغییرات پیش بینی ، انتظار نمی‌رود که با توجه به اطلاعات موجد تغییرات خاصی تا پایان سال مالی جاری و اطلاعات پیش بینی سال مالی آینده در روند فعالیت های عملیاتی و مالی شرکت ایجاد شود.
همچنین درصورت عدم تحقق برخی از فروش‌های پیش بینی شده و ناتوانی در پرداخت تسهیلات جهت تمدید تسهیلات اخذ شده و احتساب جرایم مربوطه ، تعدیل پیش بینی سود هر سهم در سال جاری و آتی امکان پذیر خواهد بود.


URL: http://www.bankosanat.ir/News/1907.bos