شماره: 1862 تاریخ : 1390/06/12-12:00:00

روابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه ای

تا پایان مهر مدارس فنّی و حرفه ای به اینترنت متصل می شوند

:مدیر دفتر توسعه فناوری‌های آموزشی سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور گفت: تا پایان مهرماه تمامی ادارات کل و مراکز آموزشی به شبکه اینترنت ملی وصل خواهند شد.

 در پی درج خبر "هکرها سایت سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای را از کار انداختند" از سوی خبرگزاری فارس سازمان آموزش فنی‌وحرفه‌ای کشور ضمن قدردانی از اطلاع‌رسانی صورت گرفته در این باره ،‌ توضیحاتی را یادآور شده است که دسترسی به پایگاه اینترنتی سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور امکان‌پذیر است.
مدیر دفتر توسعه فناوری‌های آموزشی سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور، گفت: در حال حاضر دسترسی به پایگاه اینترنتی این سازمان به نشانی WWW.IRANTVTO.IR امکان‌پذیر است.
به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور، آرش بهرامی با بیان این مطلب افزود: حدود 2 ماه قبل متوجه حملاتی به پایگاه اینترنتی و پورتال جامع سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور شدیم و تیم کاری مشغول شناسایی نوع حملات گردید و خوشبختانه سریعا نوع حمله مشخص شد و اقدامات لازم برای برطرف شدن مشکل صورت گرفت.
وی بیان داشت: با توجه به اینکه در 2 ماه گذشته ثبت‌نام در دوره‌های آموشی سازمان از طریق اینترنت میسر شده و بسیاری از فعالیت‌های داخلی سازمان در حوزه آموزش و طریق شبکه اینترنت امکان‌پذیر شده بیش از 2 میلیون بازدید در ماه گذشته از وب‌سایت و پورتال سازمان صورت گرفته و حدود 370 هزار نفر از طریق اینترنت در بالغ بر 500 عنوان دوره آموزشی مهارت ثبت‌نام کرده‌اند.
مدیر دفتر توسعه فناوری‌های آموزشی سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور گفت: در راستای برنامه استراتژیک فناوری‌های اطلاعات و ارتباطات سازمان و با پی‌گیری‌های به عمل آمده تا پایان مهرماه تمامی ادارات کل و مراکز آموزشی به شبکه اینترنت ملی وصل خواهند شد و شاهد ارائه خدمات الکترونیکی گسترده‌ای به مخاطبان آموزش‌های مهارتی خواهیم بود.


URL: http://www.bankosanat.ir/News/1862.bos