شماره: 1525 تاریخ : 1390/05/15-12:00:00

از فرانسه،؛

ایران خودرو ،گواهی انجام تست صنعتی رنگ خودرو را دریافت کرد

معاون تضمین کیفیت پارس خودرو گفت: این شرکت گواهی انجام تست صنعتی رنگ خودرو منطبق بر استاندارد شرکت رنو فرانسه را به مدت 3 سال دریافت کرد.

مجتبی استاد رحیمی افزود: این شرکت با دریافت گواهی انجام تست صنعتی رنگ خودرو منطبق بر استاندارد رنو، تنها شرکت تولید کننده محصولات رنو در خاورمیانه است که توانایی ارایه خدمات به سایر محصولات رنو را داست.
وی با اشاره به قابلیت ارائه خدمات به کشورهای روسیه، مراکش، هند و رومانی تصریح کرد: پیش از این تست صنعتی محصولات رنو شرکت پارس خودرو طی دو دوره سه تا شش ماهه در تکنو سنتز(TCR) فرانسه صورت می گرفته است.
به گفته استاد رحیمی، در تعاملات صورت گرفته با شرکت رنو، پارس خودرو به عنوان یکی از پایگاه های معتبر این شرکت، تست صنعتی رنگ خودرو منطبق بر استاندارد رنو را در خصوص محصولات تولیدی این شرکت توسط سایر شرکت های تولیدکننده داخلی نیز برعهده دارد.
معاون تضمین کیفیت پارس خودرو با تاکید بر رهنمودهای مقام معظم رهبری در سال جهاد اقتصادی، اضافه کرد: این دستاورد برای شرکت پارس خودرو همراه با صرفه جویی های مالی و زمانی، از طریق ارائه خدمات به سایر شرکت های تولیدکننده محصولات رنو، درآمدزایی هم خواهد داشت.
وی خاطرنشان کرد: آزمایشگاه کیفیت مواد و قطعات شرکت پارس خودرو با مجهز شدن به دستگاه هایی همچون زنون، سیکل خوردگی، واش براش و گرادیان موفق به دریافت گواهی رنو شده است. 
 


URL: http://www.bankosanat.ir/News/1525.bos