شماره: 1468 تاریخ : 1390/05/10-12:00:00

15روستای شهرستان دالاهو صاحب گاز شدند

تهران _ شبکه تخصصی بانک وصنعت : 15 روستای دالاهوی استان کرمانشاه،و 13000 خانواده روستایی این شهرستان زیرپوشش گاز طبیعی قرار خواهند گرفت.

به گزارش شبکه تخصصی بانک و صنعت، مدیرعامل شرکت گاز استان کرمانشاه در آیین آغاز عملیات اجرایی گازرسانی به 15 روستای شهرستان دالاهو گفت: با گازرسانی به این تعداد روستا، پنج هزار و 250 نفر روستایی ساکن شهرستان دالاهو از گازطبیعی بهره مند خواهند شد.

نقی کمالی، خسروآباد، گاوسور، چشمه سفید، طلسم، هوکانی سفلی، هوکانی علیا، گاودانه خور، سرچقا، سلیمان آباد، حریر، درگنبد، میان تنگ، هلته سفلی، هلته علیا و سرمیل را مجموعه روستاهایی برشمرد که به آنها گازرسانی خواهد شد.

وی با بیان این که برای گازرسانی به این روستاها 50کیلومترخط تغذیه و شبکه اجرا خواهد شد، نصب 900 انشعاب و دو ایستگاه کاهش فشار را از دیگر ویژگی های گازرسانی به 15 روستای شهرستان دالاهو برشمرد.

وی اعتبار موردنیاز برای گازرسانی به این مجموعه روستاها را 13 میلیارد ریال اعلام کرد.

مدیرعامل شرکت گاز استان کرمانشاه با تاکید بر پیگیری های برنامه های کلان دولت برای خدمت رسانی به مناطق محروم، گازرسانی به روستاهای استان کرمانشاه را از اولویت های مهم برشمرد و گفت: هم اکنون 170 روستای این استان زیرپوشش گازطبیعی قرار دارند و عملیات گازرسانی به 400 روستای دیگر نیز در دست طراحی، مناقصه یا اجراست.


URL: http://www.bankosanat.ir/News/1468.bos