شماره: 282611 تاریخ : 1396/05/17-10:50:14

پیام مدیرعامل پست بانک ایران به مناسبت روز خبرنگار

خبرنگاران به عنوان روشن کننده اذهان عمومی همواره در بلندای اندیشه و آگاه سازی عمومی، تلاش و افری در روشنگری جامعه داشته و با پرتو افکنی جامعه را از ناهنجاری های احتمالی در مسیر صواب هدایت می کنند. جوامع امروزی به لطف روزنامه نگاران و خبرنگاران و فیلمسازان و هنرمندان همیشه در مسیر توسعه و بالندگی گام بر می دارند.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت ، روزنامه نگاری و خبرنگاری حرفه ای است که فعالان این عرصه عمر گرانمایه خویش را درگرو حفظ حریم امنیت و منافع ملی گذاشته و در این راستا هرگز از بذل جان خود دریغ نداشته اند که نمونه والای آن شهید صارمی خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران در کابل بود که جان خود را در راه آرمان هایش فدا کرد.

براین اساس فرصت را غنیمت شمرده و 17مرداد؛ این روز خجسته را به یکایک خبرنگاران، عکاسان، گزارشگران و مفسران برنامه های رادیوئی و تلویزیونی و همه اهالی قلم و مطبوعات بویژه همکاران پرتلاش روابط عمومی پست بانک ایران و خبرنگاران حوزه های اقتصادی و بانکی سراسر کشور تبریک و تهنیت عرض نموده و برای تمامی پیام رسانان مودت و مهربانی، صلح و سازندگی و تلاشگران عرصه تحول و سازندگی کشور از خداوند متعال آرزوی توفیق و سلامتی دارم. 

 

خسرو فرحی


URL: http://www.bankosanat.ir/News/پیام-مدیرعامل-پست-بانک-ایران-به-مناسبت-روز-خبرنگار-1396.bos