شماره: 521563 تاریخ : 1399/07/28-04:35:16

رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل بانک قوامین هفته نیروی انتظامی را تبریک گفتند

رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل بانک قوامین طی پیامی فرا رسیدن هفته نیروی انتظامی را به فرماندهی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران تبریک گفتند.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بانک قوامین، متن پیام دکتر مصطفی پرتوافکنان رئیس هیأت مدیره و دکتر علی ابدالی مدیر عامل بانک بدین شرح است:

حماسه آفرینی های دلیر مردان نیروی انتظامی در کنار سایر نیروهای مسلح فراموش شدنی نیست. رشادت هایی که امنیت و استقلال را برایمان حفظ کرد، امنیتی که تاکنون پایدار مانده و یکایک مردم شریف ایران از آن بهره می برند چنانکه امروز طی چهار دهه حیات شکوهمند انقلاب اسلامی چنان کارنامه یی برای خود ثبت کرده اند که باعث مباهات و افتخار هر ایرانی است.

پیوند ناگسستنی بانک قوامین با نیروی انتظامی و خدمت گزاری به آن مایه افتخار و بالندگی است و یقینا اجرای طرح بزرگ ادغام در شبکه ی بانکی کشور در کنار سایر عزیزان همکار در بانک سپه، فصل نوینی از آن خدمت گزاری خواهد بود.

یاد و خاطره ی شهیدان گرانقدر نیروی انتظامی را که عاشقانه در دفاع از اسلام و امنیت میهنمان جان شریفشان را اهدا نمودند، گرامی می داریم و صبر خانواده هایشان را ارج می نهیم و هفته گرامیداشت آن نهاد معزز را خدمت حضرتعالی و کلیه کارکنان افتخار آفرین نیروی انتظامی تبریک عرض می نماییم.


URL: http://www.bankosanat.ir/News/رییس-هیات-مدیره-و-مدیرعامل-بانک-قوامین-هفته-نیروی-انتظامی-را-تبریک-گفتند.bos