شماره: 521221 تاریخ : 1399/07/22-11:11:18

مدیرعامل ایران خودرو خبر داد

آغاز تولید انبوه گیربکس شش سرعته طراحی داخلی

مدیرعامل ایران خودرو می گوید تلاش می شود همزمان با آغاز ماه ربیع گیربکس شش سرعته طراحی داخلی که به تولید انبوه می رسد را جشن بگیریم.

به گزارش بانک و صنعت، فرشاد مقیمی مدیرعامل ایران خودرو با بیان اینکه محصولات جدید ایران خودرو به تدریج به بازار عرضه می شود، گفت:خودروهای 207 با سقف شیشه ای، 207SD با سقف شیشه ای، سمند سورن سال، رانا پلاس، دنا پلاس اتوماتیک از جمله خودروهایی است که طرح جدید آن به بازار عرضه شده و خواهد شد.

وی با بیان اینکه ایران خودرو در حوزه تحقیق و توسعه اقدامات مناسبی برای خودروهای سبک و سنگین انجام داده است افزود: موتور 355 دیزل، یورو 5 شده است، همچنین تولید موتور 457 در آینده ای بسیار نزدیک آغاز می شود که اتفاقی بزرگ در صنعت دیزل است زیرا تا به امروز تمام موتورهای 457 از خارج وارد می شد.

مدیرعامل ایران خودرو در گفت وگو با خانه ملت اضافه کرد: نقشه راه تولید موتور و گیربکس خودروهای سواری در دستورکار قرار دارد و تلاش می شود همزمان با آغاز ماه ربیع الاول گیربکس شش سرعته طراحی داخلی که به تولید انبوه می رسد را جشن بگیریم تا در آینده ای نزدیک در خودروهای ایرانی بکار گرفته شود و انگیزه استفاده از خودروی ایرانی افزایش یابد.


URL: http://www.bankosanat.ir/News/اغاز-تولید-انبوه-گیربکس-شش-سرعته-طراحی-داخلی.bos