در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 516220 تاریخ : 1399/04/29-10:18:02
,2,
www.postbank.ir؛ درگاه رسمی پست بانک ایران برای انجام عملیات بانکداری الکترونیک

www.postbank.ir؛ درگاه رسمی پست بانک ایران برای انجام عملیات بانکداری الکترونیک

www.postbank.ir؛ درگاه رسمی پست بانک ایران برای انجام عملیات بانکداری الکترونیک است و از مشتریان درخواست می شود برای انجام عملیات بانکی صرفاً از این درگاه استفاده نمایند.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی پست بانک ایران، با توجه به هشداری های پلیس فتا و به منظور جلوگیری از سوء استفاده های سودجویان، تمامی مشتریان این بانک می بایست خدمات الکترونیکی خود را صرفاً از طریق وب سایت رسمی این بانک به نشانی www.postbank.ir انجام داده و از مراجعه به سایت های جعلی خودداری نمایند.
بنابراین گزارش: از عموم مشتریان درخواست می شود برای استفاده از اینترنت بانک پست بانک ایران از موتورهای جستجوگر در اینترنت خودداری کرده و صرفاً با درج دقیق وب سایت این بانک به کاربری اینترنت بانک خود وارد شده و با خیالی آسوده عملیات بانکی را انجام دهند.
همچنین آن دسته از مشتریانی که به دنبال اخد شماره شبای حساب پست بانک خود هستند صرفاً از طریق ورود به سایت این بانک و به آسانی می توانند نسبت به دریافت آن اقدام نموده و اکیداً توصیه می شود از مراجعه به سایت جعلی خودداری نمایند.
گفتنی است: www.postbank.ir تنها دامنه رسمی اینترنتی پست بانک ایران بوده و هیچگونه دامنه دیگری ندارد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 167
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران