صدور کدبورسی و احراز هویت سجام خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت همراه بانک تمام عیار
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 521729 تاریخ : 1399/07/30-16:05:57
,1,
95درصد تسهیلات پرداختی با نرخ کارمزد دو درصد است

مدیراعتبارات بانک قرض الحسنه رسالت:

95درصد تسهیلات پرداختی با نرخ کارمزد دو درصد است

مدیر اعتبارات بانک قرض الحسنه رسالت گفت: نرخ کارمزد تسهیلات این بانک بین صفر تا چهاردرصد است که بیش از 95درصد تسهیلات با نرخ کارمزد دو درصد پرداخت می شود.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بانک قرض الحسنه رسالت، عزیزاله ایزدی با اشاره به میزان تسهیلات پرداختی در بانک قرض الحسنه رسالت افزود: در شش ماهه نخست سال جاری بیش از 400هزار فقره تسهیلات پرداخت شده است که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته حدود 40درصد افزایش داشته ایم.
به گفته وی از ابتدای سال جاری تاکنون 98درصد تسهیلات این بانک به صورت غیرحضوری به مشتریان پرداخت شده است.
ایزدی به شرایط دریافت تسهیلات در بانک قرض الحسنه رسالت اشاره کرد و گفت: بانک بر اساس عملکرد اعتباری متقاضی در بانک؛ توان اعتباردهی بانک و نتیجه اعتبارسنجی متقاضی در سامانه مرآت به مشتریان تسهیلات پرداخت می کند.
مدیر اعتبارات بانک قرض الحسنه رسالت افزود: متقاضیان دریافت تسهیلات در صورت نداشتن سپرده قرض الحسنه جاری یا پس انداز در این بانک می توانند برای افتتاح حساب به سایت بانک به آدرس www.rqbank.ir مراجعه کنند. همچنین بعداز افتتاح حساب برای فرایند اعتبارسنجی نسبت به ثبت نام در سامانه مرآت اقدام و پس از تکمیل پرونده اعتبارسنجی و اخذ نتیجه در اینترنت بانک درخواست تسهیلات خود را ثبت کنند.
ایزدی یادآورشد: متقاضیان می توانند جهت اطلاع از میزان برآورد تسهیلات خود به پیشخوان مجازی رسالت مراجعه کنند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 207
نحستین ، بزرگترین شد محله ویلایی پرنیان اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران