جشنواره 5 ستاره بانک گردشگری در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 446074 تاریخ : 1397/10/25-17:15:41
,1,
9سال افتخار، 9 سال خدمت

اهدای گل و شیرینی به کارکنان بانک حکمت ایرانیان به مناسبت نهمین سالروز تاسیس:

9سال افتخار، 9 سال خدمت

بانک حکمت ایرانیان نه سال پیش، در بیست و سومین روز از ماه اول زمستان، فعالیت رسمی خود را با اخذ مجوز از بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران آغاز کرد تا هم خادم کارکنان خدوم ارتش و هم محرکی برای چرخ های اقتصادی کشورباشد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بانک حکمت ایرانیان، به مناسبت گرامی داشت این روز، مدیریت روابط عمومی بانک حکمت ایرانیان، در قالب سه تیم دو نفره، صبح یکشنبه 23 دی 1397 با حضور در شعب و ساختمان های ستادی بانک حکمت ایرانیان در سطح شهر تهران به همکاران خود گل و شرینی اهدا کردند.

همچنین شایان ذکر است همکاران مناطق سطح کشور نیز سالروز تاسیس بانک را جشن گرفته تا با روحیه مضاعف، آینده بهتری برای بانک پاک و موفق حکمت ایرانیان رقم زنند.

 سالروز تاسیس بانک بهانه ای است تا کارمندان ستاد و شعبه همبستگی خود را برای تعهد، اهداف سازمانی مشترک و جهاد اقتصادی اعلام دارند.

 

 ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 211
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران