زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 489982 تاریخ : 1398/06/04-11:05:33
,13,22,
7800 تن غلات در محلات برداشت شد

7800 تن غلات در محلات برداشت شد

مدیر جهاد کشاورزی محلات گفت: هفت هزار و 800 تن گندم و جو سال زراعی جاری در این شهرستان برداشت شد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت، احمد رضا جعفری افزود: این میزان غلات شامل چهار هزارو 800  تن جو و سه هزار تن گندم است که از  یک هزار و 200 هکتار سطح زیر کشت جو و 700 هکتار گندم برداشت شده است.

وی اظهار داشت: میانگین تولید گندم و جو در این شهرستان چهار تن است و محصول غلات دیم در  این منطقه کشت نمی شود.

مدیر جهاد کشاورزی محلات ادامه داد: محصول این شهرستان توسط هشت دستگاه کمباین برداشت شده است.

جعفری بیان کرد: یک هزار و 400 تن از محصول گندم برداشت شده به قیمت تضمینی فروخته شده و کیفیت گندم امسال مطلوب تر از سال های گذشته و بدون سن زدگی گزارش شده است.

مدیر جهاد کشاورزی محلات برای کشت محصولات غلات 50 تن بذر گندم اصلاح شده و مقاوم به سرما از ارقام بک کراس و سیوند ، 30 تن بذر جو از ارقام ماکویی ،بهمن و بهرخ بین کشاورزان در پاییز پارسال توزیع شده بود.

محلات واقع در جنوب استان مرکزی است که 55 هزار نفر جمعیت دارد و مهمترین محصول زراعی آن ،گندم، جو، چغندرقند ، کلزا و ذرت علوفه ای است.

این شهرستان دارای 2 هزار و 600 بهره بردار کشاورز است و به قطب تولید گل و گیاه و سنگ نما در کشور شهرت دارد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 184
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران