همراه بانک تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 733 تاریخ : 1390/04/13-00:00:00
,10,
 هدف جامعه صنعت فرش تولید صادراتی است

هدف جامعه صنعت فرش تولید صادراتی است

تهران - شبکه تحلیلی خبری بانک صنعت : رئیس اتحادیه صادرکنندگان فرش دستباف خراسان ‌رضوی گفت: مهم‌ترین هدف جامعه هنر و صنعت فرش در خراسان رضوی تولید صادرات‌محور است که موفق بوده‌ایم.

به گزارش روز دوشنبه شبکه تحلیلی خبری بانک و صنعت :  هادی مخملی در مراسم اختتامیه ششمین نمایشگاه فرش دستباف مشهد اظهار داشت: بافندگان خراسان رضوی به لحاظ خلاقیت و نوآوری در طرح‌ها، تولید تابلو فرش و بافت فرش‌های سفارشی ویژه رتبه ممتازی را در کشور دارا هستند و با توجه به برنامه‌های اتحادیه در سال جاری امیدواریم بتوانیم در این زمینه موفق‌تر عمل کنیم.
    رئیس اتحادیه صادر کنندگان فرش دستباف خراسان‌ رضوی تصریح کرد: بافندگان فرش دستباف استان خراسانی رضوی با حفظ اصالت طرح‌های خود، تحولات نوینی را در عرصه فرش دستباف ایجاد کرده‌اند و توانستیم از این تحولات سودمند کمال استفاده را ببریم.
    مخملی افزود: امروزه شاهد تغییر سلیقه‌ها و ظهور خواسته‌های جدیدی در مشتریان هستیم که در مقوله فرش باید این سلایق را شناحته و با ارائه طرح‌های جدید مشتریان را راضی و نیازهای آنان را برآورده کرده و بتوانیم بازار مطلوب خود را ایجاد کنیم.
    رئیس اتحادیه صادر کنندگان فرش دستباف خراسان‌ رضوی با بیان اینکه طراحان و بافندگان فرش دستباف در استان با طراحی‌های جدید و مطابق روز سعی در پاسخگویی به نیاز‌ها و سلایق بازارهای داخلی و خارجی دارند افزود: اصولا تنوع در طرح‌های خراسانی به اندازه‌ای است که همه سلایق داخلی و خارجی را پاسخگو است.
    وی در ادامه با اشاره به راه‌اندازی سامانه اینترنتی در واحدهای صنفی تجاری فرش دستباف استان خاطرنشان کرد: در حال حاضر 150 تولید کننده فرش و رسته‌های مرتبط در استان به این سامانه مجهز شده‌اند که اکثرا در حال تجهیز فروشگاه خود بوده و فروشگاه‌های مذکور به صورت 24 ساعته در زمینه فرش دستباف فعال هستندارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 215
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران