همراه بانک تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 721 تاریخ : 1390/04/13-00:00:00
,8,
بیمه آسیا شاخص های خود را افزایشی پیش بینی کرد

بر اساس گزارش هیات مدیره :

بیمه آسیا شاخص های خود را افزایشی پیش بینی کرد

تهران-شبکه تحلیلی، خبری بان ک و صنعت :بیمه آسیا پیش بینی کرده است برای سال جاری حق بیمه های تولیدی مدیریت های فنی 26 درصد، حق بیمه اتکائی 119درصد و درآمد های سرمایه گذاری های شرکت با 4 درصد رشد مواجه

 

به گزارش روز دوشنبه شبکه تحلیلی، خبری بانک و صنعت :شرکت بیمه آسیا مهم ترین تصمیمات هیات مدیره در سال 1389 را خرید یک میلیون و 700 سهم از فرابورس، تصویب پرداخت سود سهام سال مالی 88، خرید 51 درصد سهام شرکت آذرسیگورتا توسط شرکت آذرآسیا و پیگیری امور شرکت آذرآسیا در کشور آذربایجان، خریداری سپرده با بالاترین نرخ به صورت دلار و یورو تا سقف 15 درصد سپرده های ریالی فعلی و تصویب پیشنهاد خرید دو قطعه ملک در سالاریه قم به مساحت 1578 مترمربع اعلام کرد.

به گزارش هیات مدیره ،شرکت بیمه آسیا در سال مالی 89  با فروش بیش از 6 میلیو ن بیمه نامه موفق به تولید حق بیمه ای معادل 6700 میلیارد ریال شد و رشدی معادل 11 درصد را به ثبت رسان

براساس این گزارش بیمه اتوموبیل ثالث و مازاد بیشترین سهم را در پرتفوی بیمه آسیا دارد. بعد از آن بیمه بدنه اتومبیل با 16 درصد، درمان تکمیلی با 9 درصد، آتش سوزی و بیمه زندگی هرکدام با 7 درصد، مسوولیت، باربری و مهندسی و ریسک های متنوع نیز هرکدام با 5 درصد بیشترین سهم از پرتفوی بیمه آسیا را به خود اختصاص می دهند.

بنابراین گزارش بیمه آسیا در سال 89 بیش از یک میلیون و 607 هزار بیمه بدنه و ثالث اتوموبیل صادر کرده است که حق بیمه ای معادل 4 هزار و 32 میلیارد ریال داشته که از نظر حق بیمه نسبت به سال 88 حدود 2 درصد کاهش داشته است، اما حق بیمه های عمر و زندگی نسبت به سال 88 رشد27 درصدی را نشان می دهد.

 این در حالی است که حق بیمه باربری و مسوولیت متصدیان حمل و نقل نیز در سال 89 رشد داشته است اما حق بیمه آتش سوزی فقط در بخش صنعتی رشد اندکی نشان می دهد اما رشد حق بیمه های مسوولیت در سال 89 چشمگیر بوده است.

همچنین در مجموع نسبت پرداخت خسارت در شرکت بیمه آسیا در سال 89 حدود 88 درصد بوده است. حق بیمه صادره 11 درصد، حق بیمه نگهداری 72 درصد و نسبت خسارت نگهداری 73 درصد نسبت به سال 88 رشد داشته است.

در عین حال نسبت بازده حقوق صاحبان سهام در بیمه آسیا در سال 89 نسبت به سال قبل 5/18 درصد رشد نشان می دهد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 199
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران