تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 515049 تاریخ : 1399/04/07-17:32:26
,17,
63 میلیون یورو ارز نیمایی فروش نرفت

63 میلیون یورو ارز نیمایی فروش نرفت

در معاملات سامانه نیما تا ساعت 15 امروز (شنبه) حدود 106 میلیون یورو در قالب انواع ارز در این سامانه عرضه شده است که 63 میلیون یورو مازاد داشته است.

به گزارش بانک و صنعت، بررسی وضعیت سامانه نیما به عنوان محل معامله ارز بین صادرگنندگان و واردکنندگان، نشان می دهد که در روز جاری تا قبل از پایان معاملات 106 میلیون یورو عرضه شده است که از این مبلغ 43 میلیون یورو فروش رفته و تقاضایی برای معادل 63 میلیون یورو باقیمانده وجود نداشته است.

بر این اساس در معاملات انجام شده طی روز جاری معادل هر یورو 18 هزار و 500 تومان و هر دلار 16 هزار و 300 تومان قیمت خورده است که نشان می دهد قیمتها در سامانه نیما اندکی کاهشی بوده است.

اما در بازار متشکل ارزی (محل عرضه و تقاضای صرافان برای تامین نیاز واقغعی مردم) نیز که در حال حاضر به صورت آزمایشی فعالیت می کند علاوه بر عرضه ارز در صرافی های منتخب حدود 71 میلیون دلار با نرخ 18 هزار و 450 تومان عرضه داشته است که تا ظهر امروز حدود 1.5 میلیون دلار آن معامله شده بود.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 250
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران