تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 6169 تاریخ : 1391/05/26-00:00:00
,5,
افزایش بهای نفت در بازارهای جهانی

افزایش بهای نفت در بازارهای جهانی

انتشار گزارش هایی درباره افزایش خرده فروشی در آمریکا و ادامه تهدیدهای مرتبط با مسیرهای انتقال نفت از خاورمیانه و همچنین کاهش تولید نفت برنت موجب افزایش قیمت نفت در پایان م

به گزارش  بانک و صنعت  به نقل از واحد مرکزی خبر به گزارش خبرگزاری رویترز از نیویورک و لندن، بهای هربشکه نفت خام سبک آمریکا برای تحویل در ماه سپتامبر در پایان معاملات روز سه شنبه با هفتاد سنت افزایش به 93 دلار و 43 سنت رسید. پائین ترین قیمت هربشکه نفت آمریکا در معاملات روز سه شنبه 92 دلار و 56 سنت و بالاترین قیمت نیز 93 دلار و 92 سنت بود.

در بازار لندن نیز هربشکه نفت خام برنت دریای شمال برای تحویل در ماه سپتامبر در پایان معاملات روز سه شنبه چهل و سه سنت افزایش یافت و به 114 دلار و 3 سنت رسید که بالاترین قیمت از سوم ماه مه تاکنون محسوب می شود.

پائین ترین قیمت هربشکه نفت خام برنت در معاملات روز سه شنبه بورس لندن 113 دلار و 22 سنت و بالاترین قیمت نیز 114 دلار و 30 سنت بودارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 199
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران