تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 6106 تاریخ : 1391/05/22-00:00:00
,2,
بانک ملی ایران بار دیگر صدرنشین مجموع کل سپرده ها و تسهیلات اعطایی

بانک ملی ایران بار دیگر صدرنشین مجموع کل سپرده ها و تسهیلات اعطایی

همچون ماه های گذشته در خرداد ماه امسال نیز رتبه اول مجموع کل سپرده ها و تسهیلات اعطایی بانک های تجاری کشور متعلق به بانک ملی ایران بود.

 به گزارش  بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی  بانک ملی ایران،

این بانک با سهم 7/26 درصدی از کل، رتبه اول مجموع کل سپرده ها را در میان بانک های تجاری در اختیار دارد . بر اساس این گزارش ، بانک ملی ایران در پایان خرداد ماه امسال با 27 درصد سهم در مجموع سپرده های موثر اعم از سپرده های بلند مدت، کوتاه مدت، پس انداز و جاری، بین بانک های تجاری بیشترین سهم را دارا بود و در رتبه اول قرار داشت و مانده مجموع سپرده های موثر بانک ملی ایران نسبت به پایان سال گذشته به میزان 8/10 درصد رشد داشته است.

 این گزارش حاکی است بانک ملی ایران در مدت مذکور در سپرده قرض الحسنه جاری با سهم 4/26 درصدی ، در سپرده قرض الحسنه پس انداز با سهم 5/28 درصدی ، در سپرده سرمایه گذار ی بلند مدت با سهم 31 درصدی و در سایر سپرده های دیداری شامل بستانکاران موقت و … با سهم 2/38 درصدی از کل، رتبه اول بانک های تجاری را در اختیار دارد.

همچنین بانک ملی ایران در مجموع سپرده های بخش خصوصی با سهم 4/27 درصدی از کل در رتبه اول بانک های تجاری کشور قرار دارد و مانده سپرده مذکور این بانک نسبت به پایان سال گذشته میزان 9/7 درصد افزایش داشته است.

عملکرد بانک ملی ایران در زمینه تسهیلات نیز در خرداد ماه امسال جالب توجه است به طوری که بیشترین تسهیلات پرداختی بانک های تجاری توسط این بانک پرداخت شده است.

 این بانک در پایان خرداد ماه امسال با دارا بودن سهمی معادل 9/27 درصد از کل، حائز رتبه اول تسهیلات اعطایی میان بانک های تجاری است.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 204
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران