تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 6092 تاریخ : 1391/05/21-00:00:00
,2,
بانک صادرات 28 هزار میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه پرداخت کرد

بانک صادرات 28 هزار میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه پرداخت کرد

بانک صادرات ایران در راستای انجام رسالت‌های اجتماعی و کمک به اقشار مختلف جامعه، 28 هزار میلیارد ریال تسهیلات قرض‌الحسنه را تا پایان تیر ماه سال جاری پرداخت کرد .

به گزارش  بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی  بانک صادرات ایران، این بانک در راستای انجام تعهدات و مسئولیت‌های اجتماعی خود مبلغ 27هزار و599میلیارد ریال تسهیلات قرض‌الحسنه را در سرفصل های مختلف به هموطنان پرداخت کرده است. براساس این گزارش حدود 8 هزار و 581 میلیارد ریال تسهلات قرض الحسنه بابت وام ازدواج وتهیه جهیزیه، 5 هزار و 283 میلیارد ریال به منظور درمان بیماران و اشتغال زایی اختصاص داده و مبلغ 13 هزار و 735 میلیارد ریال در سرفصل های تعمیر و ودیعه مسکن، بهسازی مسکن روستایی،  مشاغل خانگی و ... پرداخت کرده است.

شایان ذکراست بانک صادرات ایران در راستای انجام رسالت‌های اجتماعی و کمک به اقشار کم درآمد جامعه آمادگی دارد تا در جهت افزایش اشتغال و درآمد خانوارهای تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) مبلغ 50میلیون ریالی ویژه مشاغل خانگی و مبلغ 100 میلیون ریال تسهیلات خود اشتغالی به متقاضیان پرداخت نماید و همچنین این بانک به منظور کمک به بیماران نیازمند تسهیلات ویژه درمان بیماران را با ارایه معرفی‌ نامه از بیمارستانها پرداخت خواهد نمود.

ن بانک در راستای حمایت از بخش های علمی و فرهنگی طی تفاهم نامه ای که به تازگی با دانشگاه آزاد به امضاء رسانده پرداخت وام قرض الحسنه دانشجویی و حمایت و توسعه زیر ساخت های آموزشی را در دستور کار قرار داده استارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 133
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران