سازمان خصوصی سازی طرح اعتباری نوید پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت یک سرویس خوب؛ سرآغاز پیروزی همراه بانک تمام عیار بیمه تجارت نو موسسه اعتباری کوثر
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 266709 تاریخ : 1395/11/25-15:41:18
,10030,
60درصد تولیدات دارویی متعلق به شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی است

60درصد تولیدات دارویی متعلق به شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی است

معاون درمان سازمان تامین اجتماعی گفت: در حال حاضر حدود 60 درصد تولیدات دارویی کشور در کارخانجات متعلق به شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی صورت می گیرد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، دکترمحمدعلی همتی در بازدید از غرفه موسسه فرهنگی و هنری آهنگ آتیه در نمایشگاه «صندوق های بازنشستگی، پیشران توسعه ملی» گفت: یکی از سیاست های هیات مدیره سازمان تامین اجتماعی این است که شرکت های کوچک و کم بازده از مجموعه شستا حذف شوند و عمدتاً شرکت های بزرگ در سرمایه گذاریهای تامین اجتماعی فعالیت داشته باشند.

وی اضافه کرد: در حال حاضر حدود  60 درصد تولیدات دارویی کشور در کارخانجات متعلق به شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی و همچنین درصد قابل توجهی از مواد اولیه تولید داروها نیز در کارخانجات سازمان تامین اجتماعی صورت می گیرد و همچنین پخش داروها نیز توسط  شرکت های پخش سازمان به انجام می رسد.
دکتر همتی با بیان این که سازمان تامین اجتماعی عملا در بحث دارو به عنوان سیاست گذار عمل می کند گفت: تامین اجتماعی در ار تباط با سیاست گذاری دارویی در سطح کشور صاحب نفوذ است.
وی خاطرنشان کرد: نقش سازمان تامین اجتماعی در حوزه دارویی مهم و برجسته است و امید است که با سیاست های جدید سازمان، حوزه دارو در سازمان تامین اجتماعی پایداری و موفقیت مستدام داشته باشد.
معاون درمان سازمان تامین اجتماعی گفت: در ار تباط با سیاست های جدید هیات مدیره سازمان تامین اجتماعی در خصوص بنگاه داری بزرگ و اجتناب از بنگاه داری بنگاه های کوچک و زیانده و تاثیر آن در حوزه درمان باید عنوان کرد که دارو بخش مهمی از این حوزه است.
وی افزود: بالتبع تبادلات بسیاری در حوزه دارو با بیمارستانهای سطح کشور از جمله بیمارستانهای علوم پزشکی داریم و در واقع ورودی دارو در بیمارستانها را برعهده داریم.
دکتر همتی تصریح کرد: ارتباط مذکور ارتباطی دو سویه است و در صدد ارتقای این ارتباط با بیمارستانهای وزارت بهداشت هستیم.
وی اضافه کرد: در مورد سایر سیاست هایی که در مورد دارو در کشور اتخاذ می شود، سازمان تامین اجتماعی می تواند تاثیرگذاری بالایی داشته باشد.
گفتنی است نمایشگاه «صندوق های بازنشستگی، پیشران توسعه ملی» از روز یکشنبه 24 بهمن ماه آغاز و تا 26 بهمن ماه در محل مصلی امام خمینی (ره) دایر است.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 200
!تسهیلات شما آماده است اپلیکیشن پرداخت صاپ کسب رتبه یک توانگری مالی توسط بیمه سرمد موسسه اعتباری ملل پست بانک ایران بانک خاورمیانه