صدور کدبورسی و احراز هویت سجام خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت همراه بانک تمام عیار
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 518769 تاریخ : 1399/06/12-11:33:07
,5,
60درصد آبیاری فضای سبز تهران از پساب خواهد بود

معاون آب و آبفای وزیر نیرو،

60درصد آبیاری فضای سبز تهران از پساب خواهد بود

معاون آب و آبفای وزیر نیرو در یکی از شبکه های اجتماعی نوشت: 60 درصد استفاده از آب های زیرزمینی برای فضای سبز تهران به پساب تغییر خواهد یافت.

به گزارش بانک و صنعت، قاسم تقی زاده خامسی امروز با انتشار ویدیویی از آبیاری فضای سبز تهران با استفاده از آب های زیرزمینی در صفحه اینستاگرام خود نوشت: درحال حاضر شهرداری مصرف کننده عمده آب در تهران است و حدود 200 میلیون متر مکعب یعنی به اندازه ظرفیت سدکرج آب را برای نگهداری فضای سبز مصرف می کند.

وی ادامه داد: تفاهمنامه ای که امروز به امضای وزیر نیرو و شهردار تهران خواهد رسید، 60 درصد مصرف از آب های زیر زمینی به پساب(فاضلاب تصفیه شده) تغییر خواهد یافت.

معاون وزیر نیرو افزود: سند بسیار مهمی است که با نگاه کارشناسی و غیر بخشی تنظیم شده و در محیط زیست تهران بسیار اثرگذار است.

مراسم امضای تفاهمنامه استفاده از پساب عصر امروز بین رضا اردکانیان وزیر نیرو و پیروز حناچی شهردار تهران در محل وزارت نیرو به امضا خواهد رسید.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 192
طرح آرامش اپلیکیشن پرداخت صاپ پست بانک ایران