جشنواره 5 ستاره بانک گردشگری در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 519198 تاریخ : 1399/06/19-11:32:12
,15,
5 درصد مسافرانی که وارد فرودگاه مهرآباد می شوند ماسک نمی زنند

مدیرکل فرودگاه مهرآباد:

5 درصد مسافرانی که وارد فرودگاه مهرآباد می شوند ماسک نمی زنند

مدیرکل فرودگاه بین المللی مهرآباد گفت: 95 درصد مسافرانی که وارد سالن ها و ترمینال ها می شوند ماسک دارند و به 5 درصدی که ماسک ندارند متذکر می شویم.

به گزارش بانک و صنعت، ابراهیم مرادی صبح امروز چهارشنبه 19 شهریور در حاشیه بازدید رئیس سازمان هواپیمایی کشوری از ترمینال های فرودگاه مهرآباد برای بررسی رعایت پروتکل های بهداشتی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران 30 دوربین حرارتی از تولید کننده داخلی در راستای انجام پروتکل های بهداشتی و معاینه مسافران خریداری کرده که 3 دوربین حرارتی در فرودگاه مهرآباد نصب شده و فعال است.

وی ادامه داد: در فرودگاه مهرآباد از درب ورودی مسافران تب سنجی انجام می شود و پس از آن مسافر می تواند وارد سالن ترانزیت شود.

مدیرکل فرودگاه بین المللی مهرآباد افزود: سالن های ترانزیت این فرودگاه هر 12 ساعت و دفاتر اداری نیز هر 72 ساعت ضد عفونی می شوند؛ اما کار ضد عفونی مراکز اساسی و آتش نشانی فرودگاه، هر 12 ساعت یک بار است.

مرادی یادآور شد: پاشیدن مواد ضد عفونی که غلظت آن مورد تأیید نمایندگان وزارت بهداشت است، در ساعات کم مسافر انجام می شود تا ترکیب وایتکس و آب ژاول به لباس مسافر آسیبی وارد نکند.

وی بیان کرد: 95 درصد مسافرانی که وارد سالن می شوند ماسک دارند و به 5 درصدی که ماسک ندارند متذکر می شویم. ضمن اینکه از سال 52 در فرودگاه مهرآباد اورژانس مستقر بوده و در حال حاضر نیز در صورت مشاهده مسافر مشکوک به کرونا، وی را به اورژانس معرفی می کنیم.

عضو هیئت مدیره شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران اظهار کرد: علت اینکه برخی مسافران پروتکل ها را رعایت نمی کنند، این است که خانواده ها یا تیم های ورزشی یا کسانی که با هم همسفرند، دوست دارند به صورت گروهی در صفوف دریافت کارت پرواز یا سالن های فرودگاه حضور داشته باشند ولی ما مرتباً به آنها تذکر می دهیم که فاصله ها را رعایت کنند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 188
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران