جشنواره 5 ستاره بانک گردشگری در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 517371 تاریخ : 1399/05/15-12:51:17
,10028,10034,
400 کیلومتر از حریم دریای خزر آزادسازی شد

400 کیلومتر از حریم دریای خزر آزادسازی شد

قوه قضاییه با تاکید بر عزم جدی این قوه در حفظ انفال اعلام کرد: 400 کیلومتر از حریم 60 متری دریای خزر مربوط به نهادها و اشخاص حقیقی وحقوقی آزادسازی شد.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از مرکز رسانه قوه قضاییه، عملیات اجرایی آزادسازی سواحل دریای خزر در مازندران که آغاز شده بود با پیگیری و همکاری معاون مالی، پشتیبانی و عمرانی قوه قضاییه و مسولان مجتمع شامل حریم 60 متری ساحل مجتمع رفاهی تفریحی قوه قضاییه در فرح آباد ساری نیز شد.
بر اساس این گزارش، همکاری دستگاههای دولتی و اجرایی و نهادهای مختلف در آزادسازی ساحل دریا نشان داده است عزم جزم ملی برای تعیین تکلیف سواحل شمال کشور وجود دارد.
حجت الاسلام والمسلمین محمدصادق اکبری رییس کل دادگستری استان مازندران دربازدید از نحوه آزادسازی ساحل مجموعه رفاهی قوه قضاییه درساری گفت: دستگاه قضایی با عزمی جدی، پیگیر آزادسازی سواحل برای مردم است.
رئیس کل دادگستری استان مازندران افزود: امید است که بتوانیم تمام سواحل استان مازندران را آزاد کنیم تا هم استانی های عزیز و هموطنانی که به این استان سفر می کنند از موهبت خدادادی سواحل دریا استفاده کنند.
وی با اشاره به ماده 63 قانون برنامه چهارم توسعه مبنی بر این که باید تمام حریم ساحل خزر تا شعاع 60 متری از ساخت و ساز آزادسازی شود، گفت: تاکنون از حدود 478 کیلومتر از اراضی ساحلی استان مازندران بیش از 400 کیلومتر با تلاش و همکاری دادستان های سراسر استان مازندران و مسئولان مرتبط آزاد شده است.
حجت الاسلام والمسلمین اکبری با بیان این که حدود 35 کیلومتر از سواحل دریای خزر که دراختیار اشخاص حقیقی و حقوقی قرار دارد باید آزاد سای شود، گفت: دادستان های شهرهای ساحلی باید اهتمام ویژه نسبت به آزادسازی، حفظ و جلوگیری از تجاوز به اراضی ساحلی داشته باشند.
وی اضافه کرد: همانطوری که حریم دریای خزر در اختیار مجموعه دستگاه قضایی آزاد سازی شد، با قدرت درآزاد سازی باقی مانده حریم دریای خزر نیز پای کار هستیم.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 215
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران