همراه بانک تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 3953 تاریخ : 1390/11/23-00:00:00
,5,
یک میدان جدید نفتی با ذخایر بالا در ایران کشف شد

یک میدان جدید نفتی با ذخایر بالا در ایران کشف شد

مدیر اکتشاف شرکت ملی نفت از کشف یک میدان نفتی با ذخایر درجای قابل توجه در کشور خبر داد.

سید محمود محدث گفت: جزئیات این کشف به زودی توسط مسئولان ارشد صنعت نفت کشور اعلام خواهد شد.
مدیریت اکتشاف شرکت ملی نفت در ابتدای سال جاری از نهایی شدن اکتشاف ۵ میدان جدید هیدروکربوری در طول سال جاری خبر داده بود.
وی همچنین در دی ماه سال جاری با بیان اینکه وزیر نفت بزودی جزئیات اکتشاف یک میدان گازی را اعلام خواهد کرد گفته بود: "تا پایان سال جاری بر اساس قولی که داده‌ایم جزئیات اکتشاف دو میدان جدید نفتی را نیز اعلام خواهیم کرد. در مجموع امسال ۵ میدان مورد اکتشاف قطعی قرار گرفتند که علاوه بر میدان‌های ذکر شده میدان نفتی خیام و میدان گازی مدار از آن جمله است."
در سال جاری ۴۳۵ میلیون دلار سرمایه‌گذاری برای فعالیت‌های اکتشافی مدیریت اکتشاف شرکت ملی نفت تصویب شده است. سال گذشته نیز ۴۲۰ میلیون دلار در موضوع اکتشاف سرمایه‌گذاری شده است.
بر اساس این گزارش اکتشاف دو میدان نفتی خیام و گازی مدار توسط مدیریت اکتشاف شرکت ملی نفت تا کنون به طور رسمی اعلام شده است. در عین حال به تازگی قراردادی نیز برای اکتشاف و توسعه میدان گازی فرزاد A نیز بین مدیریت اکتشاف شرکت ملی نفت و پتروپارس منعقد شده است ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 163
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران