همراه بانک تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 3938 تاریخ : 1390/11/20-00:00:00
,4,
عربستان به خیانت علیه ایران ادامه می دهد

خبرگزاری فرانسه،

عربستان به خیانت علیه ایران ادامه می دهد

با ادامه این خیانت ها و دشمنی ها عربستان علیه ایران به نظر می رسد که ایران نیز نیابد دست روی دست بگذارد و باید مقابله به مثل های موثر را در دستور کار قرار داده و به حاکمان عربستان بفهماند که نمی توانن

وزیر نفت عربستان در دیدار با رئیس جمهور کره جنوبی قول داد نفت مورد نیاز کره جنوبی را تامین کند.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از خبرگزاری فرانسه، "علی النعیمی" وزیر نفت عربستان در دیدار با "لی میونگ باک" رئیس جمهور کره جنوبی قول داد که کسری نفت مورد نیاز کره جنوبی را تامین خواهد کرد.
دو طرف همچنین در مورد راه‌های ارتقای همکاری‌های دوجانبه میان دو کشور گفتگو و مذاکره کردند.
معاون رئیس جمهور کره جنوبی گفت: وزیر نفت عربستان در دیدار با لی میونگ باک گفت که بدون توجه به میزان درخواست، همه نفت موردنیاز کره جنوبی را تامین خواهد کرد.
لی میونگ باک نیز در این دیدار گفت: عربستان صعودی باید در تامین نفت خام مورد نیاز کره جنوبی به ما کمک کند و تاکید کرد که افزایش قیمت نفت در بحبوحه بحران جهانی اقتصاد به کره جنوبی آسیب وارد خواهد کرد.
براساس این گزارش، واشنگتن از متحدین کلیدی خود در شرق آسیا خواسته است که در راستای تحریم‌های آمریکا علیه ایران از خرید نفت ایران خودداری کنند.
کره جنوبی پنجمین مصرف کننده بزرگ نفت است و حدود ۱۰ درصد نفت مورد نیاز خود را از ایران تامین می‌کند.
به دلیل وابستگی به نفت ایران و ترس ناشی از ضررهای اقتصادی کره جنوبی تا کنون تصمیمی در مورد قطع نفت ایران نگرفته است ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 159
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران