همراه بانک تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 3905 تاریخ : 1390/11/17-00:00:00
,7,
طلا با رشد آغاز کرد

طلا با رشد آغاز کرد

تهران - خبر گزاری بانک وصنعت - قیمت اونس طلا در آغاز معاملات هفته کاری تازه بازارهای جهانی 8 دلار افزایش یافت.

به گزارش بانک و صنعت، در شرایطی که بازارهای جهانی طلا با نرخ 1725 دلار به تعطیلات آخر هفته رفته بود، با شروع داد و ستدهای هفته کاری جدید، قیمت هر اونس طلا تا لحظه مخابره خبر به 1734 دلار صعود کرد.

این در شرایطی است که بنابر گزارشهای رسمی منتشر شده، 243 هزار شغل جدید در آمریکا ایجاد شده و بر این اساس نرخ بیکاری به 8.3 درصد کاهش پیدا کرده است. این اتفاق که نشان دهنده علایم بهبود در اقتصاد آمریکاست، موجب تقویت دلار شده است. بنابر این برخی کارشناسان معتقدند که طلا در روزهای آینده از سیر صعودی قابل توجهی برخوردار نخواهد شد، مگر اینکه از سوی بازارهای آسیایی حمایت شود یا اینکه اتفاق بد دیگری در اقتصاد جهان رخ دهد.

با این وجود این هفته در سایت تخصصی طلا، کیتکو، از میان 24 کارشناسی که در پیش بینی قیمت طلا در هفته جدید شرکت کرده اند، 14 نفر به گزینه افزایش، 7 نفر به کاهش و 3 نفر به گزینه عدم تغییر بهای اونس طلا رای مثبت داده اند.

 ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 169
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران