همراه بانک تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 3894 تاریخ : 1390/11/16-00:00:00
,4,
تحریم کنندگان ایران ، زیر تیغ

کاهش روابط با کشورهای تحریم کننده ایران،

تحریم کنندگان ایران ، زیر تیغ

تهران - خبرگزاری ایران نیوز 24: وزیرصنعت، معدن و تجارت، با هشدارجدی به کشورهای اروپایی که خواهان تحریم ایران هستند، گفت: جمهوری اسلامی درصورت تحریم نفت خود ازسوی کشورهای اروپایی، روابط تجاری خود را با

'مهدی غضنفری'  در مراسم بهره برداری از بزرگترین واحد تولیدی کوره های القایی شمش و فولاد کشور در شهرک صنعتی شهدای محمودآباد در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این اقدام در مقابل کشورهای اروپایی که تحریم نفت ایران را آغازکنند و وزارت نفت هم به آنان نفت نفروشد ، صورت خواهد گرفت و وزارت صنعت، معدن وتجارت دراقدامی مشابه، حجم مبادلات تجاری خود را با این کشورها به حداقل خواهد رساند .

وزیرصنعت، معدن وتجارت ادامه داد: کشورهای اروپایی که قصد دارند فضای اقتصادی ایران را برهم بزنند نباید انتظارهمکاری تجاری با کشورمان را داشته باشند.

غضنفری گفت: امیدوارم کشورهای اروپایی هم درتصمیم های خودشان تجدید نظر کنند و هم ،‌ راه یک توافق عادلانه را برای حل مشکلات باز نگه دارند.

وی تصریح کرد: بطوریقین ،‌ با کشورهایی که واردات نفت ازایران را کم کنند، مقابله به مثل خواهد شد و وزارت صنعت، معدن وتجارت کاهش سطح روابط تجاری را سریعا در دستور کار قرارخواهد داد.

وزیرصنعت، معدن وتجارت وضعیت اقتصادی جمهوری اسلامی ایران را بسیار رو به رشد و قوی دانست وگفت: هم اکنون ایران ارتباط خوبی با دنیا دارد وخوشبختانه این روند روبه افزایش است ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 172
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران